Elektrikli Kamyon Haberleri

Elektrikli Kamyon haberleri ve güncel Elektrikli Kamyon gelişmeleri, Elektrikli Kamyon ile ilgili tüm video, Elektrikli Kamyon fotoğrafları ve Elektrikli Kamyon haberleri autoticari.com Ticari Araç Haberleri sitemizde


İlk defa 2017 yılında tanıtılan Fuso’nun elektrikli hafif kamyon modeli eCanter Temsa tarafından Türkiye’de satışa sunuldu.

Siemens AG, elektrikli otobüslere-kamyonlara ve binek araçlara hizmet veren DC hızlı şarj çözümleri sunan Heliox’u satın aldı.

2017 yılından beri Volvo Trucks’ı Türkiye’de temsil eden Marubeni Dağıtım ve Servis. A.Ş. DSV Lojistik’le 100 adetlik elektrikli çekici anlaşması...

1 milyar Euro ile tek seferde bugüne kadar yapılmış en büyük yatırıma imza atan IVECO, tüm ürün ve hizmet yelpazesini...

2030 yılında satışlarının yüzde 50’sinin elektrikli olmasını hedefleyen Scania, batarya montaj fabrikasının açılışını İsveç Södertalje’de gerçekleştirdi.

ABD’de farklı operasyonlarda yük taşıması yapan elektrikli kamyon-çekici ve hafif ticari araçlar, 3 haftalık bir organizasyonla gözlemlenecek. 

Transbatur Lojistik, 2023 yılının taşımacılık sektöründeki en büyük yatırımlarından birine imza atarak filosunu 202 adet Volvo Trucks ile güçlendirdi. 

DAF, tamamı 7,5-19 ton sınıfındaki dağıtım araçlarından oluşan ve elektrikli araçları da içeren Yeni Nesil DAF XB kamyon serisini piyasaya...

Akustik testleri devam eden ve 2024 yılında seri üretime hazır olması beklenen Mercedes Benz eActros 600'ün menzili 500 kilometre olacak.

AĞIR TİCARİ

Avrupa Birliği ülkelerinde yeni kamyon satışları, toplamda yüzde 20’lik büyük bir artış kaydederek 179.508 adede ulaştı.

AĞIR TİCARİ

MAN Truck & Bus tarafından düzenlenen ‘Avrupa'nın En Güzel MAN Kamyonu’ yarışmasının kazananı Polonya’dan Pawet Pabich oldu. 

YEŞİL ARAÇLAR

Volvo Trucks, İsveç'in Göteborg kentindeki bir nakliye şirketine 74 tonluk kapasiteye sahip elektrikli çekici teslim etti.