Elektrikli Kamyon Haberleri

Elektrikli Kamyon haberleri ve güncel Elektrikli Kamyon gelişmeleri, Elektrikli Kamyon ile ilgili tüm video, Elektrikli Kamyon fotoğrafları ve Elektrikli Kamyon haberleri autoticari.com Ticari Araç Haberleri sitemizde


AĞIR TİCARİ

Siemens AG, elektrikli otobüslere-kamyonlara ve binek araçlara hizmet veren DC hızlı şarj çözümleri sunan Heliox’u satın aldı.

AĞIR TİCARİ

2017 yılından beri Volvo Trucks’ı Türkiye’de temsil eden Marubeni Dağıtım ve Servis. A.Ş. DSV Lojistik’le 100 adetlik elektrikli çekici anlaşması...

AĞIR TİCARİ

1 milyar Euro ile tek seferde bugüne kadar yapılmış en büyük yatırıma imza atan IVECO, tüm ürün ve hizmet yelpazesini...

AĞIR TİCARİ

2030 yılında satışlarının yüzde 50’sinin elektrikli olmasını hedefleyen Scania, batarya montaj fabrikasının açılışını İsveç Södertalje’de gerçekleştirdi.

YEŞİL ARAÇLAR

ABD’de farklı operasyonlarda yük taşıması yapan elektrikli kamyon-çekici ve hafif ticari araçlar, 3 haftalık bir organizasyonla gözlemlenecek. 

AĞIR TİCARİ

Transbatur Lojistik, 2023 yılının taşımacılık sektöründeki en büyük yatırımlarından birine imza atarak filosunu 202 adet Volvo Trucks ile güçlendirdi. 

AĞIR TİCARİ

DAF, tamamı 7,5-19 ton sınıfındaki dağıtım araçlarından oluşan ve elektrikli araçları da içeren Yeni Nesil DAF XB kamyon serisini piyasaya...

YEŞİL ARAÇLAR

Akustik testleri devam eden ve 2024 yılında seri üretime hazır olması beklenen Mercedes Benz eActros 600'ün menzili 500 kilometre olacak.

AĞIR TİCARİ

Avrupa Birliği ülkelerinde yeni kamyon satışları, toplamda yüzde 20’lik büyük bir artış kaydederek 179.508 adede ulaştı.

AĞIR TİCARİ

MAN Truck & Bus tarafından düzenlenen ‘Avrupa'nın En Güzel MAN Kamyonu’ yarışmasının kazananı Polonya’dan Pawet Pabich oldu. 

YEŞİL ARAÇLAR

Volvo Trucks, İsveç'in Göteborg kentindeki bir nakliye şirketine 74 tonluk kapasiteye sahip elektrikli çekici teslim etti. 

YEŞİL ARAÇLAR

Mercedes-Benz’in ağır sınıftaki ilk elektrikli kamyonu eActros’un yol testleri Mercedes-Benz Türk AR-GE ekipleri tarafından Aksaray'da yapılacak.