Scania Haberleri

Scania haberleri ve güncel Scania gelişmeleri, Scania ile ilgili tüm video, Scania fotoğrafları ve Scania haberleri autoticari.com Ticari Araç Haberleri sitemizde


AĞIR TİCARİ

2024 yılında Scania’nın küresel çapta en büyük çekici teslimatı Doğuş Otomotiv tarafından Sağlık Lojistik’e yapıldı.

AĞIR TİCARİ

Doğuş Otomotiv ve Konya Ağır Vasıta ile Konya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasındaki iş birliğiyle kurulan Scania Eğitim Laboratuvarı...

AĞIR TİCARİ

Scania, satış sonrası hizmetlerde servis anlaşmalarında önemli bir orana ulaşarak 2023 yılında 4 bin 500 araç için imzalandı.

AĞIR TİCARİ

Doğuş Otomotiv bünyesinde Türkiye faaliyetlerini sürdüren markalarının Pazarlama Müdürlüğü görevine Ömer Madazlıoğlu atandı.

Hödlmayr Lojistik, tüm sürücülerine Scania Gebze tesislerinde ekonomik ve güvenli kullanım teknikleri eğitimleri aldırıyor.

Scania müşterileri için düzenlenen bakım anlaşması kampanyasında yüzde 20’ye varan indirim ile 3 ay boyunca avantajlı kredi imkanı sunuluyor. 

AĞIR TİCARİ

Filosuna 5 Scania R500 A4x2NA Dynamic çekici katan Erk İnşaat, Türkiye’de yeniden satılmaya başlanan Meiller damperden 5 adet aldı. 

AĞIR TİCARİ

Türkiye’de toplam 2 bin 721 adetlik satışla çekici pazarında üçüncü olan Scania, en çok satılan ithal çekici markası oldu. 

Toplamda 20 adet Super Scania, Türkiye’nin farklı yerlerinden müşterilere teslim edilirken; organizasyon, modelin lansmanına dönüştü. 

Çanakkale merkezli İçdaş Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım Sanayi A.Ş. taşıma filosunu 22 adet Scania R500 A4x2NA çekici ile genişletti. 

Uzun mesafe ağır vasıta karşılaştırma testi Avrupa Kamyon Yarışması'nın (ETC) yakıt karşılaştırmasında Scania Super ilk sırada yer aldı.

2030 yılında satışlarının yüzde 50’sinin elektrikli olmasını hedefleyen Scania, batarya montaj fabrikasının açılışını İsveç Södertalje’de gerçekleştirdi.