ENLOG Filosu 20 Ford Trucks Araçla Genişledi ENLOG Filosu 20 Ford Trucks Araçla Genişledi

Doğuş Otomotiv ile Türkiye pazarına yeniden dönen Avrupa’nın en büyük kamyon üstü damper ve damper treyler markası Meiller’in teslimatları başladı. 

Doğuş Otomotiv Scania ve Meiller Yetkili Satıcısı UCR Otomotiv tarafından satışı gerçekleştirilen çekici ve damperler bayi tesislerinde Ankara merkezli ERK İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Yurdemi ve firma yetkilisi Ahmet Çınar’a teslim edildi.  

ERK İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Yurdemi, Meiller markasının sektörde tanınmış, kendini kabul ettirmiş bir marka olarak geri dönmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek “Dayanıklılığı ile yüksek ikinci el değerine sahip Meiller, ilk döneminde inşaat sektöründe başarılı birçok projede yüklenici firmanın çözüm ortağı ve referans markası haline geldi. Biz de yeni projelerimiz için Meiller’de karar kıldık. Scania ise dünyanın önde gelen ve Türkiye pazarında en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Bugün teslim aldığımız bu set, hedeflerimize ulaşmada büyük katkı sağlayacaktır” şeklinde konuştu.

Yükünü en kısa sürede boşaltabilen damper markası Meiller’in işletme maliyetleri açısından büyük avantaj sağladığı ve dayanıklılığı, uzun kullanım ömrü ve yüksek ikinci el değeri ile tercih sebebi olduğu kaydediliyor.

Editör: Akın Öcal