Volvo Trucks Haberleri

Volvo Trucks haberleri ve güncel Volvo Trucks gelişmeleri, Volvo Trucks ile ilgili tüm video, Volvo Trucks fotoğrafları ve Volvo Trucks haberleri autoticari.com Ticari Araç Haberleri sitemizde


AĞIR TİCARİ

Marubeni’nin Türkiye’de temsil ettiği Volvo Trucks, Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na 2 adet, Volvo FL 4x2 teslimatı gerçekleştirdi.

AĞIR TİCARİ

Marubeni’nin temsil ettiği Volvo Trucks, 2023 yılını, Türkiye’nin en fazla satış gerçekleştiren ithal kamyon ve çekici markası olarak tamamladı. 

AĞIR TİCARİ

Transbatur Lojistik, 2023 yılının taşımacılık sektöründeki en büyük yatırımlarından birine imza atarak filosunu 202 adet Volvo Trucks ile güçlendirdi. 

YEŞİL ARAÇLAR

Volvo Trucks, İsveç'in Göteborg kentindeki bir nakliye şirketine 74 tonluk kapasiteye sahip elektrikli çekici teslim etti. 

AĞIR TİCARİ

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., 301 Adet Volvo FH model çekiciyi Kapadokya’da gerçekleşen bir törenle ABC Lojistik’e teslim etti.

AĞIR TİCARİ

Volvo Trucks, Türkiye’deki en büyük satış ve servis tesisi Kayseri Motorlu Araçlar’ı Özaltın Grup iş birliğiyle Kayseri’de açıldı.

YEŞİL ARAÇLAR

DFDS’in siparişini verdiği 100 araçlık Yeni Volvo FM Elektrik kamyon filosu, 2022 ve 2023 yıllarında Avrupa'daki DFDS rotasında çalışmaya başlayacak.

YEŞİL ARAÇLAR

Volvo Trucks, 44 tonluk elektrikli ağır ticari araçların seri üretimine başlayan ilk küresel kamyon markası olarak öne çıkıyor.

AĞIR TİCARİ

Uluslararası frigorifik taşımacılığı alanında hizmet sunan Atış Lojistik, ağır ticari araç filosunu 6 adet Volvo FH 500 çekici ile genişletti.

AĞIR TİCARİ

Temsa İş Makinaları’nın Volvo Trucks’ı temsil etmeye başladığı 2017 yılından beri pazar payı ikiye katlanırken 4 ilde müşteri buluşmaları gerçekleştirildi.

YEŞİL ARAÇLAR

Volvo Trucks tamamen elektrikli ağır hizmet kamyonları için ilk batarya montaj fabrikasını Belçika, Ghent'te açıyor.

YEŞİL ARAÇLAR

Açıklanan yeni veriler, Volvo Trucks'ın 2021'de yüzde 42 payla Avrupa’da tamamen elektrikli ağır kamyonlar pazarının lideri olduğunu gösteriyor.