Volvo Trucks Aero Serisi Haziran’da Türkiye’de Volvo Trucks Aero Serisi Haziran’da Türkiye’de

Volvo Trucks’ın Türkiye distribütörlüğünü yapan Marubeni Dağıtım ve Servis, Kayseri merkezli  ABC Lojistik’e son dönemlerin en yüksek adetli çekici teslimatını gerçekleştirdi. ABC Lojistik, 301 adet Volvo FH model çekiciyi Kapadokya’da düzenlenen bir törenle teslim alırken, törene Volvo Trucks üst yönetimi de katıldı. 


Müşteriler öne geçmek için Volvo Trucks’ı tercih ediyor
Törende ilk konuşmayı gerçekleştiren Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. Genel Müdürü Eşref Zeka, ABC Lojistik ile kurulan iş birliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İş ortaklarımızın bizi lojistik sektöründe öne geçmek için tercih ettiklerini biliyoruz. Bu sebeple Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. olarak iş ortaklarımızı sektörlerinde bir adım ileriye taşımak için hizmet kalitemizi sürekli geliştiriyoruz” dedi. 


Volvo Trucks’ın başarısı müşterinin başarısı 
Törene katılan Volvo Trucks Uluslararası Kıdemli Başkan Yardımcısı Per-Erik Lindström de söz alarak kalite, güvenlik ve çevre duyarlılığı ile yaklaşık 130 ülkede faaliyet gösterdiklerini belirtti. Lindström “Volvo Trucks için müşterinin her şeyin merkezinde yer aldığını ve Volvo Trucks’ın başarısının müşterilerinin başarısı olduğuna inandığını söyledi. Lindström, “Volvo Trucks ile Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş.’nin 6 yıldır bu pazarda büyük bir uyum yaratarak üstün müşteri memnuniyeti ve dolayısıyla müşteri sadakati sağladığına inanıyoruz’’ diyerek sözlerini tamamladı.


Volvo Trucks’ın hedefi pazar payını arttırmak
Törende konuşan Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. Kamyon Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Kıvanç Kızılkaya oldu. Kıvanç Kızılkaya Volvo Trucks ve Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. ortaklığıyla 2017 yılından bugüne kadar satış ve satış sonrası hizmetlere yönelik pek çok yatırıma imza attıklarını belirtti. Kıvanç Kızılkaya, iş ortaklarına finansman çözümleri de sunduklarını belirterek “Bugün teslimatını gerçekleştirdiğimiz araçların finansmanını Volvo Finansal Hizmetler sağladı.  Volvo Finansal Hizmetler, Volvo Group ve Marubeni Corporation’un Türkiye stratejileri doğrultusunda, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına uygun esnek kredi çözümleri sunmaya devam edecek” dedi. Tüm Türkiye’de yetkili servis ağlarını genişleterek sektördeki güçlerini gün geçtikçe arttırdıklarını belirten Kıvanç Kızılkaya, Volvo Trucks olarak gelecek dönemde ağır vasıta sektöründen daha hızlı büyümeyi ve pazar paylarını daha da artırmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.


Bilen: “Filomuzu Volvo Trucks’la güçlendirmek güven veriyor”
Törende söz alan son isim ise filosunu 301 adet Volvo FH çekici ile güçlendiren ABC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Bilen oldu. Bilen, bu yeni iş birliğinden duyduğu mutluluğu belirtti ve sözlerini “Filomuzu Volvo Trucks ile genişletmek bize güven veriyor. Volvo Trucks markasının gücü ile Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. güvencesi bu tercihimizdeki en büyük etken olmuştur. Finansman konusunda bizlere çözüm sunan ve araçlarımızın finansmanını sağlayan Volvo Finansal Hizmetler’e sizlerin huzurunda tekrar teşekkür etmek istiyorum” diyerek sürdürdü. 
 

Editör: Akın Öcal