MAN Haberleri

MAN haberleri ve güncel MAN gelişmeleri, MAN ile ilgili tüm video, MAN fotoğrafları ve MAN haberleri autoticari.com Ticari Araç Haberleri sitemizde


AĞIR TİCARİ

MAN, uzun zamandır devam eden çalışmaların ardından içten yanmalı hidrojen motora sahip araçları sunan ilk Avrupalı kamyon üreticisi olmaya hazırlanıyor.

AĞIR TİCARİ

MAN Truck & Bus SE’nin küresel çapta verdiği ‘Market of the Year’ (Yılın Pazarı) ödülü, üst üste dördüncü kez MAN...

AĞIR TİCARİ

2023 yılı finansal sonuçlarını açıklayan MAN Truck & Bus SE, birim satışlarda, satış gelirlerinde ve faaliyet sonuçlarında güçlü bir büyüme...

OTOBÜS

MAN Truck & Bus, başta Lion's City E modeliyle Avrupa'da elektrikli otobüs pazarında yüzde 13,3'lük pazar payıyla lider oldu.

OTOBÜS

Servis taşımacılığının en büyük şirketi ALTUR Turizm, MAN’dan 35 adet MAN Lion’s Coach otobüsten ilk 20 adedini teslim aldı.

OTOBÜS

MAN Türkiye A.Ş., Ankara fabrikasının çatısına kuracağı 6,9 MWp gücündeki güneş santraliyle yıllık elektrik tüketiminin yüzde 45’ini karşılayacak.

AĞIR TİCARİ

MAN, Avrupa ve Orta Asya hatlarında taşımacılık hizmeti veren Aybek Uluslararası Nakliyat’a 4 Adet TGX 26.520 6x2/4 BL SA çekici...

AĞIR TİCARİ

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., 2024’ün en büyük kamyon teslimatını 30 adet  MAN TGS modeliyle Ziver Holding’e gerçekleştirdi. 

AĞIR TİCARİ

Yetkili Servis Değerlendirme ve Geliştirme Programı kapsamında başarılı olan MAN Yetkili Servisleri Ankara'da özel bir törenle ödüllerini aldı.

AĞIR TİCARİ

Başarılı bir yıl geçirdiklerini kaydeden MAN Kamyon ve Otobüs A.Ş. yöneticileri basın toplantısında 2023'ü değerlendirerek 2024 öngörülerini paylaştılar. 

OTOBÜS

2023 yılının 3. çeyrek istatistiklerine göre, Ar-Ge yatırım projelerinde en çok ‘Faydalı Model’ başvurusu yapan şirket MAN Türkiye A.Ş. oldu. 

AĞIR TİCARİ

MAN Truck & Bus’ın tarihindeki ilk ağır hizmet tipi elektrikli çekici modeli olan yeni MAN eTruck satışa çıktı.