Volvo Trucks ZTT Nakliyat’a 22 Volvo Teslim Etti Volvo Trucks ZTT Nakliyat’a 22 Volvo Teslim Etti

MAN Truck & Bus SE’nin her yıl düzenlediği Uluslararası Satış Konferansı, bu yıl da yine şirket yetkilileri ve dünya genelindeki ülke yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Dünyanın dört bir yanından ülke satış yöneticilerinin katıldığı konferansta, aynı zamanda MAN Truck & Bus SE’nin her yıl dünya çapında en iyi performans gösteren ülkeye verdiği ‘Market of the Year’ (Yılın Pazarı) ödülleri de sahiplerini buldu. 

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu, MAN bünyesinde hizmet kalitesi ile fark yarattıklarını belirterek, “Müşteri memnuniyeti temelinde sunduğumuz dört dörtlük hizmet anlayışımız ile bir kez daha ‘Market of the Year’ ödülünün sahibi olduk. Bu prestijli ödülü üst üste dördüncü kez Türkiye'ye getirmekten mutluluk duyuyoruz. Gurur köşemizde yeni ödülümüzle birlikte sadece birinciye verilen ceketimizin sayısını da dörde çıkarmış olduk. 2020 yılından bu yana aralıksız olarak kazanmaya devam ettiğimiz bu ödülde, katkısı olan tüm ekibimizi ve paydaşlarımızı kutluyorum” dedi.

Dünya genelinde pazar büyüklüklerine göre, iki ayrı klasmanda dağıtılan ‘Market of the Year’ ödülleri; Kamyon, Otobüs, Van, 2. El, Satış Sonrası Hizmetler, Karlılık, Sermaye Verimliliği, Likidite başlıkları altında yapılan değerlendirmeler sonucunda satış rakamlarından pazar payına, stok ve nakit yönetiminden, müşteri memnuniyetine, toplam satış performansına kadar birçok önemli kriter baz alınarak veriliyor. 

Editör: Akın Öcal