Çekici Haberleri

Çekici haberleri ve güncel Çekici gelişmeleri, Çekici ile ilgili tüm video, Çekici fotoğrafları ve Çekici haberleri autoticari.com Ticari Araç Haberleri sitemizde


DAF Trucks Vlaanderen fabrikası modern kabin ve dingil tesisleriyle "Factory of the Future" (Geleceğin Fabrikası) ödülüne layık görüldü.

Araç yatırımlarına 6 yeni Renault Trucks çekici ile devam eden Gürkan Uluslararası Nakliyat filosu büyümeye devam ediyor.

2023 Ekim ayında 10 adet Renault Trucks T 520 çekici alan Özaşkın Trans, toplam 500 bin kilometrede 3 puanlık yakıt...

AĞIR TİCARİ

Ankara merkezli Ziver İnşaat, inşaat yelpazesini kapsayan faaliyetleri için T, C ve K serilerinden 50 adet Renault Trucks araç ile...

Oğuzhan Ağır Nakliyat, sunduğu farklı taşımacılık hizmetleri için filosunu  70 adetlik Renault Trucks T, C ve K çekiciyle güçlendirdi. 

Son iki yılda 800 adetlik Mercedes-Benz kamyon-çekici yatırımıyla rekor kıran Sarılar Grup’a araçların teslimatı için İstanbul’da tören düzenlendi. 

AĞIR TİCARİ

Türkiye’deki depo yatırımlarını karayolu taşımacılık filosu ile destekleyen DB Schenker Arkas yeni Iveco çekici yatırımı gerçekleştirdi. 

AĞIR TİCARİ

DAF Trucks Türkiye, Mersin’de Öztürkler Petrol’e Bursa Ağır Vasıta aracılığıyla 20 adet Yeni Nesil XG 480 çekici teslim etti.

AĞIR TİCARİ

Mercedes-Benz tek şarjla 500 kilometre menzile sahip elektrikli uzun yol çekicisi eActros 600’ün dünya lansmanını Almanya’da gerçekleştirdi. 

AĞIR TİCARİ

İmsan Group, filosuna yeni kattığı 50 adet Exellence paketli Renault Trucks T 520 çekiciyi Erman Otomotiv’den törenle teslim aldı.  

Uzun mesafe ağır vasıta karşılaştırma testi Avrupa Kamyon Yarışması'nın (ETC) yakıt karşılaştırmasında Scania Super ilk sırada yer aldı.

IVECO Türkiye, markanın güçlü ağır ticari modeli IVECO S-Way araçlarda bir aylık alımda geçerli olmak üzere 4 yıl garanti süresi...