Geçen aylarda Türkiye’deki sekizinci deposunu açan lojistik firması, yatırımlarını bu sefer taşımacılık filosunda gerçekleştirdi. Avrupa karayolundaki lider konumunu güçlendirmek için bünyesine yeni çekicileri katan  DB Schenker Arkas bu yıl treyler yatırımı da gerçekleştirmişti. 

Iveco SWAY çekicilerin teslimatı için düzenlenen törene DB Schenker Arkas Genel Müdürü Özgür Al, Karayolu Nakliye Direktörü Andreas Stadler, Kurumsal İletişim ve Pazarlama Yöneticisi Dilem Karakaya; IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak, IVECO Otomotiv Genel Müdürü Rüştü Başargan, İkinci El Satış Müdürü Haluk Korucan ve Satış Sorumlusu Barış Gülmez katıldı.

Teslimat töreninde konuşan Genel Müdür Özgür Al, “DB Schenker Arkas olarak büyüme hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyor ve sürekli olarak Türkiye’deki yatırımlarımızı artırmanın yollarını arıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her yıl filomuzu genişletiyor, yüksek standartlar sunan, çevre dostu markalar tercih ediyoruz. Tır filomuzu Euro emisyon normlarına uygun olarak egzoz emisyonlarının düşük olduğu EURO 6 motorlu, çevre dostu araçlardan oluşturduk. Bu kapsamda, filomuzu IVECO’nun çevre dostu araçlarıyla güçlendirmekten ve kendileriyle yaptığımız iş birliğinden memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Atık Toplamada En Uygun Yakın Biyo-CNG Atık Toplamada En Uygun Yakın Biyo-CNG


 

Editör: Akın Öcal