Anadolu Isuzu Haberleri

Anadolu Isuzu haberleri ve güncel Anadolu Isuzu gelişmeleri, Anadolu Isuzu ile ilgili tüm video, Anadolu Isuzu fotoğrafları ve Anadolu Isuzu haberleri autoticari.com Ticari Araç Haberleri sitemizde


OTOBÜS

Anadolu Isuzu fuarda NovoVolt modelinin lansmanını gerçekleştirirken Grand Toro, Citiport 12 ve Novociti Volt modellerini sergiledi.

OTOBÜS

Anadolu Isuzu ağır ticari araçların ilk dolum yağları, Petrol Ofisi'nin ağır ticari araç motor yağlarındaki markası Maximus olacak.

Anadolu Isuzu, Otomotiv Sanayii Derneği 2023 verilerine göre 2023 yılında 733 adet midibüs ihraç etti.

PICK-UP

Konya Meram Elektrik Dağıtım A.Ş., (MEDAŞ) filosunu 107 adet Isuzu D-Max 4x4 pick-up ile güçlendirdi.

OTOBÜS

Süper Tur’un teslim aldığı  Allison Torqmatic tam otomatik şanzıman donanımlı 8,5 metrelik Isuzu Grand Toro midibüsün kullanıcı deneyiminden notlar haberimizde.

OTOBÜS

Anadolu Isuzu’nun ürettiği yeni nesil midibüs ve otobüsleri otonom sürüşe hazır hale getirmek için çalışmalarına devam ediyor. 

OTOBÜS

Otobüs ve hafif kamyon üretimi yapan Anadolu Isuzu’nun bugüne kadar ihraç ettiği araç sayısı toplamda 20 bine ulaştı. 

Anadolu Isuzu, elektrikli araçları Big.e ve NovoCiti VOLT ile dünyanın önemli tasarım ödüllerinden German Design Awards’dan ödül aldı. 

OTOBÜS

Anadolu Isuzu ile mobil genişbant iletişimi alanında faaliyet gösteren ULAK Haberleşme A.Ş., akıllı ulaşım sistemleri geliştirmek için protokol imzaladı.  

OTOBÜS

Anadolu Isuzu, Gürcistan’da Batum Belediyesi’nin açtığı ihaleyi kazanarak anlaşma doğrultusunda 65 adet Isuzu Citibus otobüsün teslimatını gerçekleştirecek.

OTOBÜS

Anadolu Isuzu, Kocaeli’de Tuncay Seyahat'e 69 adedi D-Max pick-up olmak üzere toplam 75  aracın teslimatını gerçekleştirdi.

YEŞİL ARAÇLAR

Anadolu Isuzu, atık toplama, dağıtım ve toplu taşıma uygulamalarında kullanılan elektrikli araçlarında Allison eGen Power 100S elektrikli aksları kullanacak.