Toyota Hilux Hybrid 48V 2,8 Litrelik Motorla Tanıtıldı Toyota Hilux Hybrid 48V 2,8 Litrelik Motorla Tanıtıldı

 Anadolu Isuzu son olarak Konya Meram Elektrik Dağıtım A.Ş.’ye (MEDAŞ) 107 adet D-Max 4x4 model pick-up teslimatını gerçekleştirdi. Anadolu Isuzu’nun  pick-up pazarındaki temsilcisi Isuzu D-Max’ler, MEDAŞ’ın Konya ve çevre illerdeki elektrik dağıtım saha operasyonlarında bakım-onarım amaçlı olarak kullanılacak.

Araçların teslimatı 7 Kasım 2023 tarihinde düzenlenen bir törenle gerçekleştirildi. Teslimat törenine MEDAŞ  Genel Müdürü Erol Uçmazbaş’ın yanı sıra Genel Müdür Yardımcısı Halil Coşkun Tunçez , Sistem İşletme Müdürü Mert Bayer, Satın Alma Ve Sözleşme Yönetimi Müdürü Burak Altun, Sistem İşletme Müdür Yardımcısı Serdar Selci, Filo Takip Yöneticisi Ali Yerebasmaz, Kurumsal İletişim Kıdemli Uzmanı Emre Kırkımcı ve Satınalma ve Sözleşme Yönetimi Kıdemli Başmühendisi Kevser Keleş; Anadolu Isuzu’dan Yurt içi Satış Direktörü Hasan Yusuf Teoman,  Yurt içi Satış Müdürü Atakan Gürler, Filo & Kilit  Müşteri Yöneticisi Hamdi Toker katıldı.

Anadolu Isuzu Yurtiçi Satış Direktörü Yusuf Teoman teslimat törenindeki konuşmasında şu değerlendirmelerde bulundu: “Anadolu Isuzu olarak satışını gerçekleştirdiğimiz Isuzu D-Max modellerimizin her geçen gün daha da fazla tercih edilmesinden büyük bir memnuniyet duyuyor, güçlü bayi ve servis ağımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz. Dört farklı donanım seviyesi ile pazarda her türlü alıcı profiline hitap eden ve sınıfında standartları daha yükseğe taşıyan Isuzu D-Max serisi, yüksek performansı ve her türlü yol koşullarına dayanıklı yapısı ile ülkemizin doğusundan batısına  başarıyla hizmet veriyor. Euro 6E emisyon standartlarına uyum sağlayan D-Max, dayanıklılığı, çevreci motoru ve düşük toplam sahip olma maliyeti ile büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Anadolu Isuzu olarak müşteri memnuniyetini artırarak ticari araç pazarında en çok tercih edilen marka olarak devam edeceğiz.”

Editör: Akın Öcal