Renault Trucks Haberleri

Renault Trucks haberleri ve güncel Renault Trucks gelişmeleri, Renault Trucks ile ilgili tüm video, Renault Trucks fotoğrafları ve Renault Trucks haberleri autoticari.com Ticari Araç Haberleri sitemizde


AĞIR TİCARİ

Renault Trucks ve Alunites ajansı, "The Good Move (İyi Hareket), Dekarbonizasyon Hedefi" belgesel serisiyle üç iletişim ödülüne layık görüldü.

AĞIR TİCARİ

Renault Trucks Türkiye Bayi Ağı Ticari Direktörü̈ Özgür Fırat, Ticari Direktör olarak atanırken Cihan Kayan filo satışlarından sorumlu olacak.

AĞIR TİCARİ

Geçen yılın ilk yarısını da etkileyen arz sıkıntısına rağmen 2023’te Renault Trucks yüzde 18 artışla 69.859 adet araç teslim etti.

AĞIR TİCARİ

Nusaybin Kayar ve Kamuran Kayar Uluslararası Taşımacılık firmaları, Renault Trucks markasından oluşan filolarını aynı marka çekicilerle yeniliyor.

AĞIR TİCARİ

Mersin merkezli köklü lojistik şirketlerinden Özçelik Transport, Renault Trucks ağırlıklı filosunu yine aynı marka çekicilerle yeniliyor.

AĞIR TİCARİ

Renault Trucks, Bourg-en-Bresse üretim tesisine TotalEnergies iş birliğiyle 17 hektarlık alanda güneş paneli kuruyor.

AĞIR TİCARİ

Son olarak 10 adet Turbo Compound Renault Trucks T480 çekici teslim alan LGT Lojistik, Türkiye’de bu teknolojiye sahip en büyük...

AĞIR TİCARİ

Oğuzhan Ağır Nakliyat, sunduğu farklı taşımacılık hizmetleri için filosunu  70 adetlik Renault Trucks T, C ve K çekiciyle güçlendirdi. 

AĞIR TİCARİ

Karbon emisyonlarının yüzde 7'sinden sorumlu olan karayolu yük taşımacılığının tedarikçilerinden Renault Trucks, karbonsuzlaşma sürecini bir belgeselle filmleştirdi. 

AĞIR TİCARİ

Neredeyse bütün ticari araç üreticilerinin yer aldığı Solutrans Fuarı, 2024 yılına hazırlanan markaların geçit törenine sahne oldu. 

AĞIR TİCARİ

2023 yılında da filosunu Renault Trucks çekiciler ile güçlendiren Yüksek Nakliyat, Renault Trucks’ın Lyon'daki fabrikasını ziyaret etti. 

AĞIR TİCARİ

Yeni araç yatırımı yapan Turna Global Lojistik, Renault Trucks’ın Fransa, Lyon'daki global merkezini ziyaret ederek üretim süreçlerini gözlemledi.