Continental ve Scania Türkiye’den İş Birliği Continental ve Scania Türkiye’den İş Birliği

İlk Renault Trucks çekicilerini 2009 yılında filosuna katan Yüksel Nakliyat, Bolu merkezli olarak tüm Avrupa’ya lojistik hizmeti sunuyor. İkinci jenerasyon yöneticileri ile yeni atılımlar planlayan şirket, iki adet Renault Trucks T 520 EVO ve bir adet T 480 EVO çekicileri ile yine filosuna yatırım yapıyor. 

Koçaslanlar Otomotiv ile Renault Trucks Lyon merkezini ziyaret eden Yüksel Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Yüksel, Renault Trucks International Satış Direktörü Francois Perrot ile Renault Trucks International Servis ve Bayi Ağı Geliştirme Direktörü Michal Ciziel tarafından ağırlandı. Şenol Yüksel, operasyonları ile ilgili bilgi vererek; “Yüksel Nakliyat olarak Balkan ülkeleri dışında tüm Avrupa’ya taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Çoğunlukla tenteli ve parsiyel taşımacılık yapıyoruz. Filomuz, yüzde 60’ın üzerinde Renault Trucks çekicilerden oluşuyor. Araçların teknolojisi ve performansı kadar toplam sahip olma avantajlarından da oldukça memnunuz. Bize göre Renault Trucks’ın araç özellikleri dışında en büyük avantajı, hızlı ve sorunsuz servis hizmetleri sağlaması oluyor. Farklı araçlarda sadece yağ bakımı için bile bir hafta bekleyebiliyorsunuz. Renault Trucks tarafından sunulan hizmetlerle hiçbir aksaklık olmadan planlamalarımıza uygun devam edebiliyoruz” diye belirtti. 

Araç alımlarında her zaman Renault Trucks Finansal Hizmetler’in sunduğu çözümleri kullandıklarına değinen Şenol Yüksel; “Operasyonel kolaylık nedeniyle Renault Trucks’ın finans çözümlerini değerlendiriyoruz. Böylece tek noktadan çözüm ile hızlı bir şekilde ilerleyebiliyoruz” dedi. 

Yüksel Nakliyat’a teşekkür plaketini takdim eden Michal Ciziel ise açıklamasında; “Yüksel Nakliyat gibi uluslararası lojistik hizmeti ile yerel bölgesinde ön plana çıkan firmaların tercihi olmak bizler için büyük önem taşıyor. Yüksel Nakliyat, her ne kadar filosunda her zaman genç araçlar ile operasyonlarını yürütse de bakım ve onarım hizmetlerini muhakkak Renault Trucks bayisinden alıyor. Böylece hiç sorun yaşamadan yollarına devam ederken araçların ikinci el değerini korumayı da başarıyorlar. Filolarını genç tutmak için yenilerken yüksek ikinci el değerinden memnunlar” şeklinde açıkladı.  

Editör: Akın Öcal