Elektrikli otobüs Haberleri

Elektrikli otobüs haberleri ve güncel Elektrikli otobüs gelişmeleri, Elektrikli otobüs ile ilgili tüm video, Elektrikli otobüs fotoğrafları ve Elektrikli otobüs haberleri autoticari.com Ticari Araç Haberleri sitemizde


OTOBÜS

Anadolu Isuzu fuarda NovoVolt modelinin lansmanını gerçekleştirirken Grand Toro, Citiport 12 ve Novociti Volt modellerini sergiledi.

Siemens AG, elektrikli otobüslere-kamyonlara ve binek araçlara hizmet veren DC hızlı şarj çözümleri sunan Heliox’u satın aldı.

OTOBÜS

Iveco Bus, İtalyan şehri Milano'nun toplu taşıma şirketi Azienda Trasporti Milanesi’nin 153 adetlik elektrikli otobüs ihalesini kazandı. 

OTOBÜS

TEMSA’nın Haziran'da teslim edeceği 8 elektrikli otobüs, tarihin en yeşil olimpiyatı unvanını alacak olan Paris 2024’te, izleyicilerin transferlerinde kullanılacak.

OTOBÜS

2023 yılının başında, distribütörü Damera aracılığıyla Kanada pazarına giren Karsan, ABD pazarı için iş ortağı ile anlaşmaya vardığını açıkladı.

OTOBÜS

Latin Amerika pazarına özel olarak tasarlanan elektrikli eO500U’nun yol testlerinin bir bölümü, Mercedes-Benz Türk tarafından İzmir’de yapıldı.

OTOBÜS

Otokar, Sakarya fabrikasında düzenlediği basın toplantısıyla alternatif yakıtlı otobüs ailesi ve otonom e-Centro'yu tanıtırken büyüme hedeflerini de paylaştı. 

OTOBÜS

Almanya Bakan Robert Habeck, Türkiye ziyaretinde, MAN Truck&Bus’un Ankara’daki yeni Test ve Ürün Geliştirme Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

OTOBÜS

Busworld Europe 2023’te MAN ve NEOPLAN markalarına ait araçlarını tanıtan MAN Ürün Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Heinz Kiess, önemli açıklamalarda...

OTOBÜS

Dünyanın en büyük otobüs fuarı Busworld 2023’e katılan Otokar, aralarında KENT Hidrojen ve otonom eCentro C olmak üzere 7 farklı...

OTOBÜS

Güleryüz Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Keskin autoticari.com’a yaptığı açıklamada otobüs pazarıyla ve faaliyetleriyle ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu.  

OTOBÜS

TEMSA, sıfır emisyonlu ürün gamında bulunan biri hidrojen yakıtlı 3 otobüs modelini Brüksel’de düzenlenen Busworld 2023’te sergiledi.