Almanya, Hollanda, Belçika ve Fransa arasında taşımacılık hizmeti sunan Element Logistics Genel Merkezinde gerçekleştirilen teslimat törenine, Element Logistics CEO’su Bilge Güzelocak, Karayolu Ülke Müdürü Yağız Hepsarıgül, Filo Müdürü Serdar Akol ve Tırsan Treyler Satış Temsilcisi Can Acar katılım gösterdi.

Element Logistics CEO’su Bilge Güzelocak, gerçekleştirilen teslimat töreninde yaptığı konuşmada; “Firmamızın, iş hacmi yüzde 80’i parsiyel taşımacılık olup komple yüklemeler için de hizmet sağlanmaktadır. Ağırlıklı olarak taşınan yük cinsleri, otomotiv yedek parça, ambalaj malzemesi, tekstil, ham madde ve yanıcı ürün grupları taşınmaktadır. 2002 yılından bu yana müşterilerimize İzmir Merkez ofisten hizmet verilmekteyiz. Tırsan araçları sayesinde farklı tip ürünlerin taşımacılığını profesyonel ve güvenli bir şekilde yapabiliyor, böylece müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini sürekli artırıyoruz” dedi.

TET Global Lojistik’ten Kadın Kamyon Sürücülerine Destek TET Global Lojistik’ten Kadın Kamyon Sürücülerine Destek

Güzelocak, sözlerine şu şekilde devam etti; “Firmamızın değişmez hedefi müşterilerimizin lojistik ihtiyaçlarını eksiksiz koordine ederek tedarik zincirlerindeki çözüm ortağı olmak ve küresel ölçekte rekabet güçlerini artırmaktır. Bundan dolayı, araç yatırımlarında ilk tercihimiz Tırsan olmuştur. Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride araçları operasyonlarımızın esnekliğini destekler şekilde tasarlanmış ve en kaliteli sağlam şekilde üretilmiştir. Araçlar, yük güvenliğini tam sağlıyor, yükleme ve bağlama sırasında da esneklik sunuyor. Böylece operasyonlarımızda maksimum verimlilik sağlıyoruz, yurt içi ve yurt dışındaki iş ortaklarımıza hızlı ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Ayrıca Yük Emniyet Sertifikasına sahip araç, üst yapısıyla da yükün güvenliğini garanti altına alıyoruz. Mekanik çatı kaldırma sistemi sayesinde; 5 farklı iç net opsiyonu, hızlı yükleme ve boşaltma kolaylığı ile de tüm operasyonlarımızda zamandan tasarruf ediyoruz. Tırsan Treyler’ in firmamıza sağladığı kaliteli ve hızlı satış sonrası hizmetlerden de çok memnunuz” açıklamalarında bulundu.

Tırsan Treyler Satış Temsilcisi Can Acar da teslimat töreninde bir konuşma yaparak, “Güvenilir lider Tırsan, kendi teknolojisini üreten, geliştirdiği ürün ve hizmet çözümleri ile müşteri ihtiyaçlarına ve sektöre her daim yön vermektedir. Element Logistics’e teslimatını gerçekleştirmiş olduğumuz Tırsan Perdeli Multi Ride araçları, çift süspansiyon sistemi ile ayarlanabilir beşinci teker yüksekliğine sahip olup farklı çekicilerde de kullanılabilmektedir. Bu sayede müşterimiz, operasyonlarında esneklik ve verimlilik sağlayabilecektir. Treylerde bulunan patentli K-Fix yük bağlama sistemi sayesinde iş ortağımız, yüklerini güvenli şekilde taşıyabilecektir. Öte yandan aracın şasi ve çelik aksamlarının çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalı oluşu sayesinde araç, 10 yıl pas yürümezlik garantisi altındadır. Element Logistics ile sürdürdüğümüz başarılı iş birliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inancımız tam” ifadelerini kullandı.

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride 
Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride araçlar, çift süspansiyon sistemi ile ayarlanabilir beşinci teker yüksekliğine sahip olup, bütün çekiciler tarafından eşleşebiliyor. 
Yükün emniyetli şekilde taşınabilmesi için, televre üzerindeki her biri 2,5 ton kapasiteli toplam 236 farklı noktadan bağlantı yapmaya olanak sağlayan K-Fix yük güvenlik sistemine ve Code XL yük emniyet sertifikasına sahip olan modelin şasi ve çelik aksamları çinko-fosfat tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalıdır.
Mekanik çatı kaldırma sistemi sayesinde; 5 farklı iç net opsiyonu, hızlı yükleme ve boşaltma kolaylığı sunan Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride, yan kayar perde ve kayar çatı özelliklerine sahip. 7,2 ton forklift aks yüküne dayanıklı tabanı sayesinde, rampa yüklemelerinde maksimum taban dayanımı sağlayan Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride, Gümrük Mevzuatı kurallarına tam uyumu ile uluslararası yük taşımacılığı tarafından yoğun olarak kullanılıyor. 

Editör: Akın Öcal