Treyler Haberleri

Treyler haberleri ve güncel Treyler gelişmeleri, Treyler ile ilgili tüm video, Treyler fotoğrafları ve Treyler haberleri autoticari.com Ticari Araç Haberleri sitemizde


TREYLER&ÜSTYAPI

Şasisinden üst yapısına, havalandırma sisteminden donanımlarına kadar yeniden tasarlanan Tırsan Buz Frigo, 1 milyon km testlerini başarıyla tamamladı.

TREYLER&ÜSTYAPI

KRONE Ticari Araç Grubu ürün portföyü ve servis uzmanlığının genişletilmesi amacıyla Avusturyalı Treyler Üreticisi Schwarzmüller’e ortalıklığını açıkladı.

LOJİSTİK

Mersin merkezli Şığva Trans, Avrupa operasyonları için büyüttüğü filosuna 5 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus ekledi.

LOJİSTİK

Tırsan Treyler, Miran Lojistik’e 50 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus treyler teslimatı gerçekleştirdi.

Tırsan Treyler, lojistik sektörünün önemli şirketlerinden Barlas Lojistik’e 30 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride teslim etti.

Uluslararası taşımacılık şirketi Element Logistics, filosuna 15 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride ekleyerek filosunu güçlendirdi

Tırsan, Adapazarı fabrikasından Mersinli köklü lojistik şirketlerinden İmsan Grup’a yaptığı 60 adetlik teslimat gerçekleştirdi

TREYLER&ÜSTYAPI

TREDER, İskenderun ve Antakya’da depremden etkilenen öğrencilere için “Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfları” oluşturmak amacıyla bir program başlattı.

TREYLER&ÜSTYAPI

TREDER, Kahramanmaraş’taki Onikişubat Belediyesi’ne ihtiyaç sahipleri için 500 bin TL değerinde 1000 adet alışveriş kartı bağışladı.

LOJİSTİK

Türkiye-İngiltere taşımalarında uzmanlaşan Eurotürk Lojistik, filosuna 20 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride ekledi.

TREYLER&ÜSTYAPI

Doğuş Otomotiv’le Türk treyler pazarına giren Polonyalı treyler markası Wielton, 14 yetkili satıcı ve servisle hizmet vermeye başladı.

LOJİSTİK

Tırsan; İGB Bims ve Çobanoğulları Lojistik şirketlerine farklı modellerde toplam 70 Tırsan treyleri Adapazarı fabrikasında teslim etti.