Treyler Haberleri

Treyler haberleri ve güncel Treyler gelişmeleri, Treyler ile ilgili tüm video, Treyler fotoğrafları ve Treyler haberleri autoticari.com Ticari Araç Haberleri sitemizde


LOJİSTİK

Türkiye'deki yatırımlarıyla dikkat çeken DB Schenker Arkas, karayolu taşımacılığına yönelik treyler alımına Tırsan’la devam ediyor.

TREYLER&ÜSTYAPI

Schmitz Cargobull Türkiye’de treyler ve ağır ticari araç sektörünün bir araya geldiği 6. Ağır Vasıta Treyler Zirvesi’nde gelecek vizyonunu paylaştı.

TREYLER&ÜSTYAPI

Geleceğin Treyleri, Türkiye’de Treyler Üretiminin Geleceği temalı 6. Ağır Vasıta ve Treyler Zirvesi’nin ilk panelinde üretici ve tedarikçileri gelişmeleri aktardı.

AĞIR TİCARİ

Türk treyler sektörü ve tedarikçileriyle birlikte ağır ticari araç sektörünü de  buluşturan Ağır Vasıta ve Treyler Zirvesi’nin 6’ncısı İstanbul’da başladı.

LOJİSTİK

Tırsan; Türk lojistik sektörünün en büyük şirketlerinden Borusan Lojistik’e 20 adet Talson Tren Yüklemeli Tekstil Taşıyıcı teslimatı gerçekleştirdi. 

TREYLER&ÜSTYAPI

Tırsan, Blokbims’e toplam 50 adet Tırsan Tenteli Perdeli Rulo Taşıyıcı ve Kässbohrer Hafif Açık Kasa Platform teslimatı gerçekleştirdi. 

YAN SANAYİ

Treyler aydınlatma tedarikçisi Aspöck Aydınlatma Sistemleri, Mersin merkezli ve Konya’da şubesi bulunan MTD Otomotiv'le bayilik anlaşması imzaladı.

AĞIR TİCARİ

Filosuna 5 Scania R500 A4x2NA Dynamic çekici katan Erk İnşaat, Türkiye’de yeniden satılmaya başlanan Meiller damperden 5 adet aldı. 

AĞIR TİCARİ

22 Şubat 2024 tarihinde düzenlenecek olan 6. Ağır Vasıta, Treyler Zirvesi’nin ana başlığı  “Geleceğin Treyleri, Türkiye’de Treyler Üretiminin Geleceği” olacak.

TREYLER&ÜSTYAPI

Türk treyler sektörünün meslek örgütü Treyler Sanayicileri Derneği (TREDER), Knorr- Bremse ile stratejik tedarik iş birliği toplantısı düzenledi. 

TREYLER&ÜSTYAPI

Fransa’nın Lyon kentinde düzenlenen Solutrans Fuarı’nda Avrupalı ve Türk treyler üreticileri yoğun bir katılım gösterdi. 

TREYLER&ÜSTYAPI

Doğuş Otomotiv’in treyler sektörüne yeniden dönüşünü teyit eden WIELTON S.A. ile vardığı anlaşma imzalandı.