Transbatur Lojistik için Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine, Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Transbatur Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dilmen, Transbatur Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Nurullah Dilmen ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek katılım gösterdi. 


Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Müşterilerimizi dinleyerek; yaptığımız her işe değer katıyor, en uygun koşulları sağlıyor, sürekli geliştiriyor ve üretmeye devam ediyoruz. Kendi teknolojimizi üreterek müşterilerimizin rekabetçiliğini artırıyoruz. Sektörün öncü lojistik firmalarından Transbatur Lojistik ile başarılı bir iş birliği içerisindeyiz, bu iş birliğimizin daha uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum” açıklamalarında bulundu. 
  
Transbatur Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dilmen gerçekleştirilen teslimat töreninde yaptığı konuşmada; “20 yılı aşan yolculuğumuzda sürekli büyürken aynı zamanda yatırımlarımızla hizmet kalitemizi daha da yükselttik. Faaliyetlerimizi güçlü uzman kadromuz ve modern altyapı imkânlarımız ile ulusal ve uluslararası mevzuata göre yürütüyoruz. Tırsan Treyler ile olan uzun soluklu iş birliğimizi ve filomuzu daha da büyüktük ve güçlendirdik. Filomuzda bulunan 25 adet tenteli sayısını son yapmış olduğumuz 50 adetlik Tenteli Perdeli Multi Ride treyleri tüm çekicilerle sorunsuz ve güvenli kullanabiliyoruz. Ayrıca tren yükleme opsiyonuyla sağlanan operasyonel esneklik ile İntermodal taşımacılık iş modelimizi en verimli şekilde destekliyoruz” dedi. 

Tırsan Treyler Tenteli Perdeli Multi Ride 
Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treyler, çift süspansiyon sistemi ile ayarlanabilir beşinci teker yüksekliğine sahip ve her türlğü çekici modeliyle uyumlu bir şekild eşleştirilebiliyor.
Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treylerler, yükün emniyetli şekilde taşınabilmesi için, televre üzerindeki her biri 2,5 ton kapasiteli toplam 236 farklı noktadan bağlantı yapmaya olanak sağlayan K-Fix yük güvenlik sistemine ve Code XL yük emniyet sertifikasına sahip.  Öte yandan aracın, şasi ve çelik aksamları çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalı. 

Şığva Trans Filosunu 5 Tırsan Treylerle Genişletti Şığva Trans Filosunu 5 Tırsan Treylerle Genişletti

Araç, Tren Yükleme Sistemi opsiyonu sayesinde filo yönetiminde esnekliği artırmak üzere geliştirilmiş. Bu opsiyon içerisinde, 2 x 2 adet Tren Vinç Bağlantı noktası ile Tren Yükleme için özel tasarlanan dingil hava yastıkları bulunmaktadır. Sistem, "e-f-g-i" vagon tipleri ve P400 tünel tiplerine de uyumlu. 

Mekanik çatı kaldırma sistemi sayesinde; 5 farklı iç net opsiyonu, hızlı yükleme ve boşaltma kolaylığı sunan Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride, yan kayar perde ve kayar çatı özelliğine sahip. 7,2 ton forklift aks yüküne dayanıklı tabanı sayesinde, rampa yüklemelerinde maksimum taban dayanımı sağlarken, Gümrük Mevzuatı kurallarına tam uyumu ile uluslararası yük taşımacılığında yoğun olarak kullanılıyor. 

Editör: Akın Öcal