Lojistik Haberleri

Lojistik haberleri ve güncel Lojistik gelişmeleri, Lojistik ile ilgili tüm video, Lojistik fotoğrafları ve Lojistik haberleri autoticari.com Ticari Araç Haberleri sitemizde


LOJİSTİK

5. Nesil Conti Eco kamyon lastikleriyle Continental, yük taşımacılığında daha düşük maliyetlerle birlikte düşük emisyon çözümlerini tanıttı.

AĞIR TİCARİ

Gün geçtikte kapsamları genişleyen filo yönetim sistemleriyle ilgili olarak DAF Trucks, yeni ve uyumlu PACCAR Connect’i tanıttı.

LOJİSTİK

Danimarkalı DFDS’in Ekol Lojistik’in uluslararası taşımacılık iş kolunu 260 milyon euro’ya satın aldığı açıklandı.

HAFİF TİCARİ

2030’a kadar Avrupa elektrikli hafif ticari araç pazarında beklenen yüzde 40’lık artış Renault, Volvo ve CMA CGM'yi bir araya getirdi.

LOJİSTİK

Türkiye-İngiltere taşımalarında uzmanlaşan Eurotürk Lojistik, filosuna 20 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride ekledi.

LOJİSTİK

Tırsan; İGB Bims ve Çobanoğulları Lojistik şirketlerine farklı modellerde toplam 70 Tırsan treyleri Adapazarı fabrikasında teslim etti.

AĞIR TİCARİ

Filo yatırımlarına hız veren Bulung Logistics, filosunu 50 adet ADR donanımlı IVECO S-Way çekiciyle güçlendirdi.

LOJİSTİK

Borusan Lojistik, İstanbul Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi iş birliği ile ücretsiz Sürdürülebilir Tedarik Zinciri Sertifika Programı gerçekleştirdi.

LOJİSTİK

Kuruluşunun ardından ilk genel kurulunu bugün (21 Şubat) yapan LOJİDER'in başkanlığına Kayıhan Özdemir Turan seçildi.

LOJİSTİK

Tırsan; Türk lojistik sektörünün en büyük şirketlerinden Borusan Lojistik’e 20 adet Talson Tren Yüklemeli Tekstil Taşıyıcı teslimatı gerçekleştirdi. 

HAFİF TİCARİ

Avrupa ticari araç satışlarının neredeyse yüzde 80’nini oluşturan hafif ticari araçlar, pek çok alanda yatırım aracı olarak büyük öneme sahip. 

AĞIR TİCARİ

2017 yılından beri Volvo Trucks’ı Türkiye’de temsil eden Marubeni Dağıtım ve Servis. A.Ş. DSV Lojistik’le 100 adetlik elektrikli çekici anlaşması...