Continental ve Scania Türkiye’den İş Birliği Continental ve Scania Türkiye’den İş Birliği

ZTT Nakliyat filosu 10 adet Volvo FH540, 11 adet Volvo FH500 TC ve 1 adet Volvo FM500 modelinden oluşan yeni çekicilerle güçlendi. 

ZTT Nakliyat CEO’su Zafer Aşık yapılan teslimatla ilgili şunları söyledi; “Nakliye işinde oldukça yoğun çalışan firmamızın iş döngüsünün daha hızlı ve güvenli şekilde, aynı zamanda sorunsuz çalışabilmesi için Volvo Trucks markasını tercih ettik. Sıvı olarak tank konteyner ve tanker nakliyesindeki operasyonlarımıza yeni bir ivme kazandırmak adına Volvo Trucks ile yola devam ediyoruz. Volvo FH540 ve Volvo FH500 TC çekicilerin yakıt ve adblue tasarrufu sağlaması, uzun ömürlü kullanım özellikleri ve dayanıklılıkları ile; Volvo FM500 çekicinin ise bu özelliklere ek olarak; hafifliğine karşın daha fazla tonaj taşıma kapasitesi sunması sebebiyle Volvo Trucks markasıyla yola devam ediyoruz” dedi.

Volvo FM, yataklı ve yataksız 6 kabin boyutu; iki, üç veya dört aks, ekstra alçak ve yüksek şasi veya 330 ile 500 HP arasında değişen güçteki farklı yakıt alternatiflerine sahip aktarma sistemleriyle öne çıkıyor.

Editör: Akın Öcal