Volvo Trucks ZTT Nakliyat’a 22 Volvo Teslim Etti Volvo Trucks ZTT Nakliyat’a 22 Volvo Teslim Etti

Ankara merkezli iki Türk lojistik şirketi arasında önemli bir satın alma gerçekleşti. Bu birleşim ile birlikte Alp Özler Lojistik, Murhak ekibinin istihdamını aynı şekilde sürdüreceğini açıkladı. 

Alp Özler Lojistik tarafından yapılan açıklamada bu birleşme ile birlikte, şirketin müşterilerine en yüksek kalitede yenilikçi taşımacılık çözümleri ve lojistik hizmetler sunulması hedeflendiği belirtildi.

Konuyla ilgili konuşan Murhak Uluslararası Nakliyat kurucu ortaklarından Av. Hakan Bezginli, bu birleşmenin hayırlı olmasını temenni ederek, lojistik dünyasında çok daha etkin işler yapmaya hazır olduklarını ifade etti.  Uzun yıllardır lojistik sektörünün ülkeye değer katacak taşımalarını gerçekleştirdiklerini kaydeden Bezginli,  Lojistik Üssü’ndeki görevi ve sektöre verdiği hizmetleri ifade ederek, sektörün bir anlamda hukuk danışmanlığını üstlendiğini, bu nedenle  daha büyük hedeflere  ulaşmak için Murhak Uluslararası Nakliyat şirketinin lojistiğin güçlü markası Alp Özler bünyesinde yer almasına ve devredilmesine karar verdiklerini aktardı. 

Bezginli yaptığı açıklamada “Lojistik sektörünün hukuksal süreçlerinde avukatlık ve hukuk danışmanlığı yaparak meslek  hayatıma devam ederken sizlerden ve sektörden ayrılmayacağımı da belirtmek isterim’’ dedi.

Alp Özler Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Gece ise şunları söyledi: "Murhak Uluslararası Nakliyat‘ın  lojistik sektöründeki bilinen deneyimi ve itibarı, Alp Özler Lojistik'in hedeflerine ulaşmasında önemli bir rol oynayacaktır. Alp Özler Lojistiğin yıllardır yürüttüğü büyüme stratejisinde, birleşmelerin, stratejik işbirliklerinin ve ülke yararına hizmet yolunda yeni adımlar atılması Alp Özler’in genlerinde bulunuyor. Bu birleşme ve entegrasyon  ile birlikte, hizmet kalitemizi ve operasyonel kapasitemizi daha da artıracağız. Murhak ‘ın güçlü ekibi ile birlikte çalışarak büyük başarılara imza atmak için sabırsızlanıyoruz."
 

Editör: Akın Öcal