Ford E-Transit Haberleri

Ford E-Transit haberleri ve güncel Ford E-Transit gelişmeleri, Ford E-Transit ile ilgili tüm video, Ford E-Transit fotoğrafları ve Ford E-Transit haberleri autoticari.com Ticari Araç Haberleri sitemizde


Türkiye’nin en büyük enerji şirketlerinden olan Enerjisa, gerçekleştirdiği elektrikli filo yatırımındaki elektrikli Renault Kangoo dikkat çekti. 

ABD’de farklı operasyonlarda yük taşıması yapan elektrikli kamyon-çekici ve hafif ticari araçlar, 3 haftalık bir organizasyonla gözlemlenecek. 

HAFİF TİCARİ

Operasyonlarını sıfır emisyonlu araçlarla geliştirmek isteyen 13 şirket, Türkiye’de üretilen elektrikli Ford E-Transit araçlarını teslim aldı. 

Ford Pro ve Deutsche Post DHL Group, 2023 sonuna kadar 2000 adet elektrikli Ford E-Transit’in teslimatını da kapsayan bir işbirliği...

Ford Türkiye, Ford’un profesyonel ticari araç müşterilerine verimlilik vaat eden global iş modeli Ford Pro’yu gerçekleştirdiği organizasyonla Türkiye’de tanıttı.  

YEŞİL ARAÇLAR

Ticari araç verimlilik ve hizmet yapılanması Ford Pro’nun Avrupa lansmanı yeni iş biriminin üst düzey yöneticilerinin katılımıyla Barcelona’da düzenlendi.

YEŞİL ARAÇLAR

Türkiye’nin tamamen elektrikli ilk ticari olmasının yanı sıra Avrupa’nın en güçlü elektrikli ticari aracı olan Ford E-Transit, Ford Otosan Gölcük...

HAFİF TİCARİ

Elektrikli ticari araç gamını 2024'te dört modele çıkaracak olan Ford, Türkiye’de dev batarya tesisi kurmak için Koç Holding’le anlaştı.

Ford Otosan’ın Kocaeli Fabrikalarında üretilerek bahar aylarında müşteri siparişlerine başlanacak olan Ford’un ilk tam elektrikli ticari modeli E-Transit, Euro NCAP...