Allison Haberleri

Allison haberleri ve güncel Allison gelişmeleri, Allison ile ilgili tüm video, Allison fotoğrafları ve Allison haberleri autoticari.com Ticari Araç Haberleri sitemizde


Konvansiyonel ve elektrikli araç tahrik çözümleri tasarımcısı ve üreticisi Allison Transmission, yatırım kolu Allison Ventures'ı tanıttı.

OTOBÜS

İstanbul ulaşımının belkemiği olan metrobüs hattı 72 adet Allison tam otomatik şanzımanlı otobüsle güçlendi. 

AĞIR TİCARİ

Münih Havalimanı itfaiyesindeki Allison şanzımanlı 52 tonluk dört yeni Rosenbauer Panther 8x8 araç, 0'dan 80 km/saat hıza 20 saniyede çıkıyor.

OTOBÜS

Allison, Belçika’da düzenlenen Busworld 2023’te yeni 9 vitesli şanzımanı ve Allison eGen Power tam elektrikli aksla ilgili yeniliklerini tanıtıyor. 

Strasbourg Eurométropole, önümüzdeki aylarda Allison tam otomatik şanzımanlı 35 adet yeni atık toplama aracıyla filosunu geliştirecek.

Deisl-Beton, taş ocağı operasyonlarında Allison 9610 Arazi Serisi tam otomatik şanzımanlı ilk Volvo R100E sabit damperli kamyonu kullanıyor. 

AĞIR TİCARİ

Renault Trucks, Madrid İtfaiyesi’nin yenileme sürecinin bir parçası olarak Allison şanzıman donanımlı Renault Trucks itfaiye araçlarını teslim etti.

YEŞİL ARAÇLAR

Allison Transmission, Araç Elektrifikasyon + Çevresel Test (VE+ET) Merkezi’nde sıfır emisyonlu araçlar sunan Nikola Corporation ile iş ortaklığı yapıyor. 

Xuzhou İnşaat Makineleri Grubu'nun (XCMG) yeni arazi vinçlerinde Allison, standart şanzıman donanımını sunulmaya başlandı.   

YEŞİL ARAÇLAR

Anadolu Isuzu, atık toplama, dağıtım ve toplu taşıma uygulamalarında kullanılan elektrikli araçlarında Allison eGen Power 100S elektrikli aksları kullanacak. 

OTOBÜS

İstanbul’un tarihi güzergahında çalışan BusForUs operasyonlarında kullanılan iki katlı AKIA Ultra DD otobüsler, Allison tam otomatik şanzımanla donatılıyor. 

OTOBÜS

Ulaşım filosunu genişleten ve yenileyen Mersin Büyükşehir Belediyesi, 67 adet Allison tam otomatik şanzıman donanımlı Karsan Atak otobüsü hizmete sundu.