İlk olarak 1995 yılında USED PLUS markasıyla başlayan ve 2015 yılında OK TRUCKS ile devam eden ticari araç üreticisi Iveco’nun ikinci el markası, yenilenen ismi ve konseptiyle tanıtıldı. 

IVECO'nun değerleriyle tutarlılığını daha da vurgulamak için ortaya çıkan yeni marka ikinci el araçlar piyasaya sürülmeden önce bir dizi kontrolden geçirmeyi araçları sertifikalandırmayı taahhüt ediyor. 

Mercedes Katı Atık Sektöründeki Müşterileriyle Buluştu Mercedes Katı Atık Sektöründeki Müşterileriyle Buluştu

IVECO CERTIFIED PRE-OWNED ile her türlü müşteri gereksinimini karşılamak için araçlar yaş, kilometre ve yenileme çalışmaları gibi belirli özelliklerine göre PREMIUM, PLUS ve STANDART olmak üzere üç kategoriye ayrılıyor. Müşterilere profesyonel çalışanlar tarafından destek görürken, sertifikalı bakım ile, planlı bakım ve onarım programlarının yanı sıra gerektiğinde tercih edilen IVECO Yetkili Servisinde önleyici faaliyetler yoluyla çalışma süresini en üst düzeye çıkarılabiliyor.  

Burada kullanılan orijinal IVECO yedek parçalar sayesinde kalite ve güvenilirlik tescil ediliyor. İhtiyaç halinde, Avrupa çapında 2.000 servis noktası ile 7/24 yardım hattı müşteriler tarafından kullanılabilecek.

Editör: Akın Öcal