Lojistik şirketi ENLOG, filosunu Ford Trucks ile büyütmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde teslimatı gerçekleşen 20 adet Ford Trucks marka aracın ardından firma, 2025-2026 filo yatırım programında Ford Trucks marka araçların filo içindeki payının artacağını açıkladı.
 
Ford Trucks markalı 2533 LR 6x2 midilli yol kamyonu, 3234 S 8x2 yol kamyonu ve F-Max 1850 T çekicilerin teslim edildiği törene ENLOG CEO'su Celal Yüksel, ENLOG Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Yüksel, Ford Trucks-Otosan Türkiye Satış Müdürü Ümit Öner, Ford Trucks-Otosan Marmara Bölge Müdürü Orhan Altınbaş, Ford Trucks-Otokoç Otomotiv Satış Müdürü Çağdaş Kaleli, Ford Trucks-Otokoç Otomotiv Şube Müdürü Orhun Özkan ve Ford Trucks-Ürün Ekip Lideri Ali Altunbilek katılım gösterdi. 

Ford Trucks’ın Türkiye’deki En Büyük Servisi Mersin’de Açıldı Ford Trucks’ın Türkiye’deki En Büyük Servisi Mersin’de Açıldı

Törende yeni yatırımlara yeni F-Line serisi 4x2, 6x2 ve 8x2 yol kamyonu ve çekici araçlarla devam edileceği bilgisi verildi.  Gerçekleştirilen toplantıda yeni siparişler konuşulurken, yakın gelecekteki yatırımlar değerlendirildi ve mevcut filodaki araçların modernizasyonu ile ilgili stratejik bilgi paylaşımında bulunuldu. ENLOG CEO'su Celal Yüksel, yaptığı açıklamada; “Ford Trucks ekibiyle bu değerli iş birliğinin yeni araçlarımızın filomuza katılmasıyla birlikte güçlenerek devam edeceğine inanıyoruz” dedi.

Editör: Akın Öcal