Kamyon Haberleri

Kamyon haberleri ve güncel Kamyon gelişmeleri, Kamyon ile ilgili tüm video, Kamyon fotoğrafları ve Kamyon haberleri autoticari.com Ticari Araç Haberleri sitemizde


AĞIR TİCARİ

Geçtiğimiz yıl PSA BDP'nın yüzde 75 hissesini aldığı Türkiye’nin büyük lojistik şirketlerinden Alışan Lojistik, Renault Trucks’tan 150 adet T480 çekici...

AĞIR TİCARİ

TET Global Lojistik, Ford Trucks Kadın Kamyon Şoför Akademisi projesinde, proje ortağı olarak yer alarak kadın kamyon şoförlerini destekliyor.

AĞIR TİCARİ

Renault Trucks, Silahtaroğlu Grup çatısı altındaki Silahtaroğlu Motorlu Araçlar ile Gaziantep’te bayi ve servis yapılanmasını tamamladı.

AĞIR TİCARİ

Türkiye’nin önemli lojistik şirketlerinden Eyüp Lojistik, filosunu genişletmek için yaptığı yatırımlarla 110 adet IVECO S-Way çekici aldı.

AĞIR TİCARİ

Scania, yakıt tüketimi, ortalama hız, kullanılan AdBlue gibi kriterlerin değerlendiğildiği "Yeşil Kamyon" ödülünü 9. kez kazandı.

HAFİF TİCARİ

İlk defa 2017 yılında tanıtılan Fuso’nun elektrikli hafif kamyon modeli eCanter Temsa tarafından Türkiye’de satışa sunuldu.

AĞIR TİCARİ

MAN’ın Mersin temsilcisi Mancı Kemal Otomotiv, Volkan Group’a 40, Denka İnşaat’a da 25 adet MAN araç teslimatı gerçekleştirdi.

YAN SANAYİ

Allison Transmission, farklı enerji türlerine uygun ürün yelpazesini 13-17 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan IFAT 2024'te sergileyecek.

LOJİSTİK

5. Nesil Conti Eco kamyon lastikleriyle Continental, yük taşımacılığında daha düşük maliyetlerle birlikte düşük emisyon çözümlerini tanıttı.

AĞIR TİCARİ

2013 yılında Atlas ile hafif kamyon üretimine başlayan Otokar, yeni 11 ve 15 tonluk kamyon modellerini yeni güvenlik özellikleriyle tanıttı.

AĞIR TİCARİ

Renault Trucks ve Alunites ajansı, "The Good Move (İyi Hareket), Dekarbonizasyon Hedefi" belgesel serisiyle üç iletişim ödülüne layık görüldü.

AĞIR TİCARİ

Mehmet Doğan, Renault Trucks Türkiye Satış Sonrası Hizmetler ve Bayi Geliştirme Direktörü olarak atandı.