Ticari araç Haberleri

ticari araç haberleri ve güncel ticari araç gelişmeleri, ticari araç ile ilgili tüm video, ticari araç fotoğrafları ve ticari araç haberleri autoticari.com Ticari Araç Haberleri sitemizde


AĞIR TİCARİ

Iveco Türkiye, Haziran ayı boyunca devam edecek özel finans kampanyaları kapsamında alıcılarına 5 farklı alternatif sunuyor.

HAFİF TİCARİ

Geçtiğimiz günlerde SUV tarzı araçlarıyla Türkiye’de satışa başlayan Çinli Shineray markası SWM Motors, ilk elektrikli ticari araç modelini de tanıttı.

Geçtiğimiz haftalarda Avrupa’da düzenlenen test sürüşüyle tanıtılan Mercedes-Benz Sprinter modelleri Haziran ayında Türkiye’de satılmaya başlanıyor.

MAN’ın hafif ticari araç modeli TGE, 2025 model yılında Next Level ismiyle kapsamlı bir işlevsel ve iç mekan yenilenmesiyle güncellenecek.

Iveco, ikinci el araçlarını pazarlamak için yarattığı yeni marka ve bu alandaki müşteri deneyim konsepti IVECO CERTIFIED PRE-OWNED’ı tanıttı.

Stellantis markalarından Citroen, Berlingo, Jumpy, Jumper’dan oluşan hafif ticari araç ürün gamını yenileyerek İstanbul’da tanıttı.

2024 yılının ilk  3 ayında Güney Amerika ve Avrupa ticari araç pazarında ilk sırayı koruyan Stellantis, Avrupa elektrikli ticari araç...

YAN SANAYİ

Allison Transmission, farklı enerji türlerine uygun ürün yelpazesini 13-17 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan IFAT 2024'te sergileyecek.

HAFİF TİCARİ

Yaklaşık 30 yıl önce Mercedes-Benz ürün grubuna katılarak markanın en çok satılan hafif ticari araç modeli olan Sprinter yenilendi.

AĞIR TİCARİ

Iveco Group N.V. Yönetim Kurulu, Olof Persson’un 1 Temmuz 2024’te Grup CEO’su olarak Gerrit Marx’ın yerini alacağını duyurdu.

AĞIR TİCARİ

MAN, uzun zamandır devam eden çalışmaların ardından içten yanmalı hidrojen motora sahip araçları sunan ilk Avrupalı kamyon üreticisi olmaya hazırlanıyor.

AĞIR TİCARİ

Gün geçtikte kapsamları genişleyen filo yönetim sistemleriyle ilgili olarak DAF Trucks, yeni ve uyumlu PACCAR Connect’i tanıttı.