Ticari araç Haberleri

ticari araç haberleri ve güncel ticari araç gelişmeleri, ticari araç ile ilgili tüm video, ticari araç fotoğrafları ve ticari araç haberleri autoticari.com Ticari Araç Haberleri sitemizde


HAFİF TİCARİ

Akdeniz ve Ege bölgelerinde havalimanı transfer hizmeti veren 7 24 Transfer, araç yatırımı kapsamında filosunu yeni TGE’lerle güçlendirdi.

HAFİF TİCARİ

Mercedes-Benz’in elektrikli büyük van segmentindeki modeli eSprinter, 440 kilometreye ulaşan menzil özelliğiyle tanıtıldı.

AĞIR TİCARİ

Araç yatırımlarına 6 yeni Renault Trucks çekici ile devam eden Gürkan Uluslararası Nakliyat filosu büyümeye devam ediyor.

HAFİF TİCARİ

Hyundai Motor Company ve Iveco Grubu, Iveco’nun yeni elektrikli ticari için Hyundai'nin Global eLCV platformunun kullanılması için anlaştılar. 

HAFİF TİCARİ

WLTP döngüsüne göre 460 km'ye varan menzili açıklanan elektrikli Master E-Tech, bu değerle sınıfının en yüksek menziline sahip oluyor.

HAFİF TİCARİ

Kuruluşunun 30. yılını kutlayan Antalya merkezli Sena Turizm, filosunu 28 adet Sprinter Minibüs ve 5 adet Vito Tourer ile güçlendirdi.

HAFİF TİCARİ

Antalya’da personel ve öğrenci taşımacılığı yapan Çetin Tur Taşımacılık, araç filosunu 14 Volkswagen Crafter Servis’le güçlendirdi. 

HAFİF TİCARİ

2022 mali yılına kıyasla satışlarını 2023’te yüzde 5,9 arttıran Stellantis, ticari araç pazarında, yüzde 30'un üzerinde pazar payına ulaştı. 

OTOBÜS

Anadolu Isuzu, Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne de 7 adet Citiport ve 2 adet Grand Toro otobüs teslim etti. 

AĞIR TİCARİ

İstanbul’da lojistik şirketlerin yoğunlaştığı Hadımköy’de hizmete açılan Ford Trucks tesisi; satış, servis, ikinci el ve yedek parça olmak üzere hizmet...

AĞIR TİCARİ

OSD verilerine göre 2023’te Türkiye’de hafif ticari araç üretimi yüzde 7 azalırken; hafif ticari araç pazarındaki büyüme yüzde 39’a ulaştı. 

HAFİF TİCARİ

2023’te 73 bin 865 adetle 2022’ye göre satışlarını 2 kattan fazla artıran Opel Türkiye, küresel Opel sıralamasında 3’üncü ülke oldu.