TREDER Zirve Haberleri

TREDER Zirve haberleri ve güncel TREDER Zirve gelişmeleri, TREDER Zirve ile ilgili tüm video, TREDER Zirve fotoğrafları ve TREDER Zirve haberleri autoticari.com Ticari Araç Haberleri sitemizde


Türk treyler sektörü ve tedarikçileriyle birlikte ağır ticari araç sektörünü de  buluşturan Ağır Vasıta ve Treyler Zirvesi’nin 6’ncısı İstanbul’da başladı.

Ağır Vasıta, Treyler Zirvesi; “Geleceğin Treyleri, Türkiye’de Treyler Üretiminin Geleceği” temasıyla 22 Şubat 2024 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek.

TREYLER&ÜSTYAPI

Yeşil Mutabakat temasıyla düzenlenen beşinci Ağır Vasıta ve Treyler Zirvesi’nin ilk panelinin moderatörlügünü TREDER Genel Sekreteri Göktan Güçlü’nün yaptı.

AĞIR TİCARİ

Beşincisi düzenlenen Ağır Vasıta Treyler Zirvesi 2023 15 Haziran 2023 tarihinde İstanbul’da Pendik Greenpark Otel’de geniş katılımla kapılarını açtı. 

Treylerler dolusu deprem yardımını organize eden TREDER üyeleri ertelenen Ağır Vasıta, Treyler Zirvesi’nin gelirini depremzedelere bağışlama kararı aldı.

TREYLER&ÜSTYAPI

Ticari araç, treyler ve üstyapı sektörü, gündemdeki risk ve fırsatları 10 Şubat 2022 tarihinde düzenlenecek zirveyle masaya yatıracak.