Treyler Sanayicileri Derneği (TREDER), sektörün hedeflerine ulaşması için ilgili kamu, özel sektör, kurum ve kuruluşlarının üst düzey yöneticilerini Ağır Vasıta, Treyler Zirvesi’nde buluşturuyor. Çekici, kamyon, treyler ve üstyapı alanlarını kapsayan geniş bir perspektifte yapılacak Zirve’nin bu defaki ana teması ‘Geleceğin Treyleri, Türkiye’de Treyler Üretiminin Geleceği’ olacak. 

Zirve’nin açılış konuşmasını TREDER Başkanı Yalçın Şentürk gerçekleştirecek, TREDER Başkan Yardımcısı Kaan Saltık, TAİD Başkanı Burak Hoşgören, TSE Genel Sekreteri Aykut Kırbaş, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcısı Osman Boyraz ve Devlet Eski Bakanı Kürşad Tüzmen birer konuşma yapacak.

Azem Lojistik 21 Renault Çekici Yatırımı Yaptı Azem Lojistik 21 Renault Çekici Yatırımı Yaptı

Zirvenin birinci paneline TAİD Eski Başkanı İlhami Eksin moderatörlük yapacak, panelde; TREDER Başkan Yardımcısı Krone Ticari Araçlar A.Ş. Genel Müdürü Kartal Erköy, BPW Avrupa Satış Direktörü Daniel Twilling-Birkholz, İntermobil Genel Müdürü Rıfat Perahya, Prometeon Türkiye, MEA, Rusya, CIS Bölgesi Pazarlama Direktörü Faruk Uslu, Cloos Türkiye Müdürü İbrahim Halil Eyüpoğlu ve  Saf Holland Türkiye Genel Müdürü Bilal Azizoğlu yer alacak.

Öğleden sonra oturumunda yazar Ahmet Şerif İzgören, konuşmasını yapacak. İkinci panelin moderatörlüğünü Neva Orman Genel Müdürü ve SATSO Kadın Girişim Bşk. Elvan Bilgehan Dikici gerçekleştirecek, Schmitz Cargobull CEO'su Kerem Taş, Nevpa Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sayar, Dyo Sanayi ve Oto Tamir Boyaları Ar-Ge Uzmanı Dr. Merve Dilaver Ağar ve İntecro Robotik A.Ş. CEO’su A. Ali Şen birer konuşma yapacak.  

Zirvenin üçüncü panelinin moderatorü OSD Genel Sekreteri Özlem Güçlüer olacak, Reysaş Lojistik YKB Durmuş Döven, Öztreyler A.Ş. Proje Mühendisi İbrahim Ethem Öztürk ve TREDER Teknik Komite Başkanı Fuat Erdem konuşmacı olarak panele katılacak. 
Zirvenin son panelinde ise Ağır Ticari Araçlar Derneği’nin (TAİD) üyeleri konuşmalarını gerçekleştirecek.

Sektörün bu en önemli buluşmasına tedarikçiler güven ve destekleriyle güç katıyorlar. Altın Sponsorlar; BPW, Cloos, DYO, Intecro Robotics, İntermobil, Nevpa, Prometeon, Saf Holland. Gümüş Sponsorlar; Aspöck, Atik, BASF, Continental, GOS, Hobi, MTD, Neva Orman, Betek-Nippon, Sampa, Sanel. Bronz Sponsorlar; Gümaş Jost, Knorr-Bremse, LID, Matrix Shipping, Mobilite.

Editör: Akın Öcal