Treyler Sanayicileri Derneği (TREDER) ile Araç ve Araç Üstü Ekipman ve İş Makinaları Üreticileri Birliği Derneği’nin (ARÜSDER) organizasyonu ile gerçekleştirilecek, Ağır Ticari Araçlar Derneği’nin de (TAİD) panelle katkı vereceği  “Ağır Vasıta, Treyler ve Üstyapı Zirvesi” 10 Şubat’ta düzenlenecek.

Schmitz Cargobull Zirvede Gelecek Vizyonunu Paylaştı Schmitz Cargobull Zirvede Gelecek Vizyonunu Paylaştı

Dördüncü kez gerçekleştirilecek olan zirvede; kamu ve özel sektör kuruluşlarından üst düzey yöneticiler yer alacak. BPW, Kadesan, Nevpa, Prometeon, Jotun, Saf-Holland’ın altın sponsor, Dyo, Gümaş Jost, İntermobil, OMS, Özkoç, Çıvgın, MAİB, Sanel’in gümüş sponsor Aspöck, Kozmaksan ile BASF’nin bronz sponsor olarak destek verdiği Zirve, Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Hotel’de gerçekleştirilecek. 

COVID-19 pandemisi sonrasında kırılan tedarik zinciri ile Türkiye’nin artan rolü ve AB Yeşil Mutabakatı’nın sektöre etkilerinin konuşulacağı “Ağır Vasıta, Treyler ve Üstyapı Zirvesi’’nde ATP ve BTB Genelgesi’nin ülkemizdeki yol haritası, ECE R 58 (tampon) regülasyonu güncellenmesinin ölümlü kazalara etkisi, artan hammadde fiyatları gibi sektörü ilgilendiren pek çok konu panellerde gündeme taşınacak.

Editör: Akın Öcal