Krone Haberleri

Krone haberleri ve güncel Krone gelişmeleri, Krone ile ilgili tüm video, Krone fotoğrafları ve Krone haberleri autoticari.com Ticari Araç Haberleri sitemizde


Krone depremin yıkıcı etkilerinden zarar gören bölge halkı için Kahramanmaraş Avşar Kampüsü Prefabrik Konutları'nda bir dikiş atölyesi kurdu.

Fransa’nın Lyon kentinde düzenlenen Solutrans Fuarı’nda Avrupalı ve Türk treyler üreticileri yoğun bir katılım gösterdi. 

TREYLER&ÜSTYAPI

Sarp Intermodal, Cumhuriyet'in 100. yılına özel olarak gerçekleştirdiği 100 adetlik treyler siparişini KRONE Tire fabrikasında düzenlenen törenle teslim aldı. 

1971 yılında Werlte tesisinde ticari araç üretiminin üretime başlayan Krone, 1973 yılında sektörde bir ilke imza atarak Coil Liner’ı tanıtmıştı. 

LOJİSTİK

Almanya’da lojistik sektöründe yaklaşık 56.000 nitelikli çalışan eksikliği bulunurken konunun çözümü masaya yatırılıyor. 

KRONE ve Atılım Üniversitesi 16 Kasım’da, Ankara’da “Geçmişten Günümüze Lojistik” semineri düzenledi. 

TREYLER&ÜSTYAPI

110 yıllık geçmişiyle treyler ve tarım makinelerinin önemli markalarından biri haline dönüşen Krone Grubu’nun sahibi Dr. Bernard Krone 82 yaşında...

Krone ilk kez IAA'da da tanıtılacak olan Box Liner eLTU 50 Traction Automatic ile "Şasi" kategorisinde Treyler İnovasyon Ödülü'ne layık...

TREYLER&ÜSTYAPI

130 araçlık filoya sahip olan Alp Lojistik, Türkiye'de üretim yapan Krone’den 10 adet Profi Liner siparişini teslim aldı.