TAİD Yeni Logosunu Yeni Hedefleriyle Tanıttı TAİD Yeni Logosunu Yeni Hedefleriyle Tanıttı

2007 yılından beri yatırımlarında Krone’yi tercih eden firmanın teslimatı Tire fabrikasında düzenlenen törenle gerçekleştirildi, Törene Alp Lojistik firma sahipleri Güngör Akkaya ve Hasan Akkaya ile Yurt İçi Lojistik Genel Müdürü Mesut Öndeş katılırken Krone Ticari Araçlar Genel Müdürü Kartal C. Erköy, Türkiye Satış Müdürü Ömürden Özacar ve İstanbul Bölge Satış Yöneticisi Kemal Sungar eşlik etti.

Alp Lojistik’in de Krone aks ile tercih ettiği Profi Liner serisi, ödüllü yük güvenliği sistemi Multilock sistemine sahip. Ürünleriyle lojistik firmalarına düşük işletme maliyeti vaat eden Krone, Türkiye’de 33, Avrupa’da 1.300’den fazla servis noktasına sahip.

Alp Lojistik sahiplerinden Güngör Akkaya törende yaptığı açıklamada: “Alp Lojistik olarak kaliteye çok önem veriyoruz, burada Krone’nin üretim sürecini ve kalite anlayışını yerinde gördük. Biz de filomuzu büyütürken kalite, sağlamlık ve uzun ömürlülük konusunda kendisini kanıtlayan Krone’yi tercih ettik. Taşımacılık sektöründeki ihtiyaçları iyi analiz edip buna yönelik çözümler sunan Krone; sağlamlığı, güvenilirliği ve yüksek teknolojiyle donatılmış araçlarıyla ihtiyaçlarımıza cevap veriyor. Bugün filomuza kattığımız 10 adet Profi Liner treyler ile hizmet kalitemizi daha da yukarıya taşıyacağımıza inanıyoruz. Alp Lojistik olarak önümüzdeki dönemde daha büyük filo yatırımları gerçekleştireceğiz.” dedi.

Editör: Akın Öcal