100 adetlik Krone treyler yatırımı gerçekleştiren Sarp Intermodal, treylerleri 23 Ekim 2023 tarihinde düzenlenen törenle teslim aldı. Törene Sarp Intermodal Yönetim Kurulu Başkanı Onur Talay ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Taner Ankara ile birlikte, KRONE Ticari Araçlar Genel Müdürü Kartal Erköy, KRONE Trailer International Türkiye Satış Müdürü Ömürden Özacar ve Satış Bölge Yöneticisi Kemal Sungar katıldı.

Sarp Intermodal Yönetim Kurulu Başkanı Onur Talay törende yaptığı konuşmada "Ekipman yatırımlarımızın odağında her zaman taşımalarını gerçekleştirdiğimiz müşterilerimize alternatif ve güçlü çözümler sunmak yer alıyor. KRONE Mega Liner’ler geniş hacmi ve yükleme-boşaltma kolaylığı, özellikle otomotiv sektörüne yönelik operasyonlarımızda bize büyük katkı sağlayacak. Cumhuriyetimizin 100. yılını da 100 adetlik yatırımla taçlandırmış olduk” dedi.

KRONE Ticari Araçlar Genel Müdürü Kartal Erköy ise şunları söyledi: “Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında bu özel teslimatı gerçekleştirmek bizim için büyük bir onur. Bu treylerler, dünya yollarında dolaşırken Cumhuriyetimizin büyük başarısını simgeleyecek.”

Barlas Lojistik 30 Tırsan Intermodal Multi Ride Aldı Barlas Lojistik 30 Tırsan Intermodal Multi Ride Aldı

KRONE Trailer International Türkiye Satış Müdürü Ömürden Özacar ise konuşmasında, "Cumhuriyetimizin 100. yılında gerçekleştirdiğimiz bu teslimat, ülkemizin başarısını ve birliğini kutlama fırsatı sunuyor. KRONE olarak, Sarp Intermodal gibi güçlü bir iş ortağıyla bu projede yer aldığımız için gurur duyuyoruz. İnanıyorum ki Sarp Intermodal ile süregelen iş birliğimiz, 2024’te ve önümüzdeki yıllarda artarak devam edecektir. Türkiye'nin lojistik sektöründeki büyüme potansiyelini keşfetmeye devam ediyoruz” dedi.

Teslimatla birlikte, Cumhuriyet'in 100. yılını yansıtan logo tasarımına sahip treyler ve çekiciler yollara çıkacak. Sarp Intermodal, bu özel treyler ve çekicilerdeki mesajlar ile Cumhuriyetin 100. yılını kutlayacak.

Editör: Akın Öcal