Busworld Haberleri

Busworld haberleri ve güncel Busworld gelişmeleri, Busworld ile ilgili tüm video, Busworld fotoğrafları ve Busworld haberleri autoticari.com Ticari Araç Haberleri sitemizde


OTOBÜS

Anadolu Isuzu fuarda NovoVolt modelinin lansmanını gerçekleştirirken Grand Toro, Citiport 12 ve Novociti Volt modellerini sergiledi.

OTOBÜS

6 metreden 21 metreye kadar sektörün en geniş ailesine sahip olan Otokar, fuarda yeni otobüsleriyle telematik çözümü Bus Monitor’ü de...

OTOBÜS

Otobüs endüstrisinin küresel tedarikçisi ZF, Busworld 2023’te yeni güç aktarma ve güvenlik çözümlerini sergiledi.

OTOBÜS

Dünyanın en büyük otobüs fuarı Busworld 2023’e katılan Otokar, aralarında KENT Hidrojen ve otonom eCentro C olmak üzere 7 farklı...

OTOBÜS

TEMSA, sıfır emisyonlu ürün gamında bulunan biri hidrojen yakıtlı 3 otobüs modelini Brüksel’de düzenlenen Busworld 2023’te sergiledi.

OTOBÜS

Türkiye’nin köklü sanayi şirketlerinden olan Habaş, otomotiv yatırımlarının sonucu olarak üçü elektrikli 4 otobüs modelini Brüksel’de tanıttı.

OTOBÜS

Allison, Belçika’da düzenlenen Busworld 2023’te yeni 9 vitesli şanzımanı ve Allison eGen Power tam elektrikli aksla ilgili yeniliklerini tanıtıyor. 

OTOBÜS

4 yıllık aradan sonra gerçekleştirilen Busworld 2024 fuarına katılan IVECO BUS'un standı,  sıfır misyonlu araçlarla ziyaretçilerini ağırlıyor.