TET Global Lojistik Filosuna Otokoç’tan Yerinde Servis TET Global Lojistik Filosuna Otokoç’tan Yerinde Servis

Avrupa, Asya ve Balkan ülkeleri ile karşılıklı olarak düzenli taşıma hizmeti veren Mersin merkezli Transaktaş Global Lojistik, Mercedes-Benz yetkili satıcısı Koluman Motorlu Araçlar’dan 208 Mercedes-Benz Actros çekici aldı. 

Araçların teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, Kamyon Filo Satış Müdürü Yusuf Adıgüzel ve Kamyon Filo Satış Koordinatörü Kemal Şerbetçi, Koluman Motorlu Araçlar Direktörü Ali Saltık, Koluman Mersin Kamyon Satış Müdürü Onur Kahyalar, Kamyon Satış Danışmanı Miraç Bengür tarafından Transaktaş Global Lojistik ortakları Ahmet Aktaş, Hasan Aktaş & Şahin Aktaş, Ömer Aktaş, Celal Aktaş ve Baş Şoför Ethem Onur katıldı. 
Bu teslimat ile birlikte Transaktaş Global Lojistik’in araç parkındaki güncel Mercedes-Benz marka araçların sayısı 210 adet oldu.

Teslimatla ilgili değerlendirmede bulunan Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt; “Yenilikçi teknolojiler ve yüksek performanslı donanımlara sahip araçlarımız, yakıt verimliliği ve sürüş konforunu bir araya getirerek, taşımacılık sektöründe yeni standartlar belirliyor” dedi.

Transaktaş Global Lojistik Firma Sahibi Ahmet Aktaş; “Transaktaş Global Lojistik olarak özellikle taze – donmuş balık, sebze, tropikal meyve & ilaç taşımacılığında uzman olup geniş araç filomuz, özel teknik donanım ve modern teknik ekipmanları ile düzenlenmiş araçlarımızla yüksek kalitede nakliye ve servis hizmeti sunuyoruz. Bugün, Mercedes-Benz Actros çekicileri büyük ve modern filomuza katarak, hizmet kalitemizi en üst düzeye taşıyoruz. Verimlilik, konfor, emniyet, kalite gibi başlıklarda standartlarımızı her zaman en yükseğe konumlandırıyoruz. 250 adetlik araç parkımızın 210 adedinin Mercedes-Benz marka kamyonlardan oluşmasının en büyük nedenlerinden biri de müşterilerimize üst düzeyde hizmet vermeyi hedeflememizdir” değerlendirmesinde bulundu.

Koluman Motorlu Araçlar Genel Müdürü Ali Saltık ise; "Transaktaş Global Lojistik'in araç filosunu genişletmek için Koluman Motorlu Araçlar ve Mercedes-Benz kamyonlarını tercih etmesinden dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Bu iş birliği, sektördeki gücümüzü ve kalitemizi bir kez daha ortaya koyuyor. Müşterilerimize sunduğumuz yüksek performanslı ve güvenilir araçlarımızla, onların operasyonel verimliliğine katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Transaktaş Global Lojistik ile iş birliğimizin uzun soluklu olmasını diliyor, yeni araçların hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Editör: Akın Öcal