Eyüp Lojistik yaklaşık 150 adetlik çekici filosunu; 110 adet IVECO S-Way çekici ile büyüttü. Yapılan teslimatla Eyüp Lojistik filosundaki en geniş araç parkı Iveco markalı araçlardan oluştu. 
IVECO’nun Gaziantep Yetkili Satıcısı Üstün-İş Otomotiv tarafından satışı gerçekleştirilen ve Eyüp Lojistik’in seçtiği IVECO S-Way FULL PLUS 530 beygir çekicilerin teslim törenini 7 Mayıs’ta Swissotel The Bosphorus’ta düzenlendi. IVECO S-Way çekicilerin teslimi için gerçekleşen törene Eyüp Lojistik Yönetimi, IVECO Türkiye Yöneticileri ve IVECO Yetkili Satıcısı Üstün-İş Otomotiv yetkilileri katıldı.

Alışan Lojistik Renault Trucks’tan 150 Adet Çekici Aldı Alışan Lojistik Renault Trucks’tan 150 Adet Çekici Aldı


    
Düzenlenen törende kısa bir konuşma gerçekleştiren IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak ‘’Öncelikle Eyüp Lojistik’e IVECO S-Way çekicileri tercih ettikleri için hepinizin huzurunda teşekkür etmek istiyorum. 2020 yılında lansmanını gerçekleştirdiğimiz uzun yol çekicimiz S-Way ile kısa sürede çok büyük bir başarı elde ettik. S-Way’in yakıt verimliliği, konforu ve üstün sürüş performansı ile yürüyen araç parkımızı hızlıca büyüttük. 110 adet IVECO S-Way çekici satışı gerçekleştirdiğimiz Eyüp Lojistik’te ağır yük taşımacılığında iddialı ve bu iddiasını IVECO S-Way ile de perçinlemiş oldu. Hem Avrupa’ya hem ülkemizin dört bir yanına lojistik hizmeti sağlayan Eyüp Lojistik, tercih ettiği IVECO çekicileri ile kat edeceği mesafeleri güvenle, konforla ve tasarruflu bir şekilde gerçekleştirecektir” dedi.

IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak’tan sonra Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık şunları söyledi: “Şirket olarak insan ve çevre odaklı faaliyet göstermeye, en son teknolojileri iyi bir şekilde kullanmaya ve hizmet kalitemizi her geçen gün artırmaya gayret ve özen gösteriyoruz. Bu anlamda filomuza yatırım yaparken oldukça seçici davranıyoruz ve bizimle aynı misyona sahip markalarla çalışıyoruz. Araçların teknik özellikleri kadar, iş birliği içerisinde olacağımız markaların satış sonrasında da bizlerin yanında olması gerekiyor. IVECO ile masaya oturduğumuz andan itibaren bizi anlayan, dinleyen ve çözüm üretmek adına elini taşın altına koymaya bir hazır marka olduğunu gördük. Biz Eyüp Lojistik ailesi olarak uzun süreli müşteri ilişkilerine değer veriyoruz ve inanıyorum ki IVECO ile de uzun ve kalıcı işbirliklerimiz olacaktır.” 
 

Editör: Akın Öcal