Toyota Haberleri

Toyota haberleri ve güncel Toyota gelişmeleri, Toyota ile ilgili tüm video, Toyota fotoğrafları ve Toyota haberleri autoticari.com Ticari Araç Haberleri sitemizde


PICK-UP

Toyota Hilux, 9 bin 154 adetlik adetle ODMD verilerine göre 2023 yılında Türk pick-up pazarının en çok satılan modeli olmayı...

Sıfır karbon stratejilerini Brüksel’de gerçekleştirilen Kenshiki Forum’da açıklayan Toyota, ürün gamınını 15 sıfır emisyonlu araçla genişleteceğini açıkladı.

PICK-UP

Toyota’nın Hilux’un ilk hibrit versiyonu Hilux Hybrid 48V, Brüksel’de düzenlenen 2023 Kenshiki Forum’da gösterildi.

Avrupa’daki ticari araç varlığını Stellantis iş birliğiyle sürdüren Toyota Motor, orta ve küçük hafif ticari araç serisini büyük van modelini...

PICK-UP

Sıfır emisyona giden gelecekte hidrojen yakıt hücresi teknolojisine büyük yatırım yapan Toyota, hidrojen yakıt hücreli Hilux prototipini tanıttı. 

HAFİF TİCARİ

Ece Şenkal, Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’deki yeni yapılanma ile birlikte; markanın pazarlama ve kurumsal iletişim müdürlüğü görevini üstlenecek.

TEST-İNCELEME

Toyota, Türkiye pazarında sunduğu Hilux ve Proace City’den oluşan Toyota Professional ürün yelpazesini, Proace City Cargo ile genişletti.

YEŞİL ARAÇLAR

Karbon nötre ulaşım adına farklı çözümler ve alternatifler üretmek üzere çalışmalar yapmaya devam eden Toyota, önemli iş birliklerine imza atıyor.