Otobüs Haberleri

Otobüs haberleri ve güncel Otobüs gelişmeleri, Otobüs ile ilgili tüm video, Otobüs fotoğrafları ve Otobüs haberleri autoticari.com Ticari Araç Haberleri sitemizde


OTOBÜS

Tüm MAN ve NEOPLAN seyahat otobüslerini Ankara’daki bulunan dev fabrikasından üreten MAN Truck & Bus, yeni otobüslerini Avusturya’da tanıttı.

OTOBÜS

Otokar’ın bağlı ortaklıklarından Otokar Europe SAS’ın Almanya şubesini Avrupa’nın en büyük 5 üreticisinden biri olma hedefiyle açtı.

OTOBÜS

Bu yıl 60. yılını gururla kutlayan BMC tarafından ilk kez 2017 sergilenen Neoport 14M apron otobüsünden 10 adet ihraç etti.

AĞIR TİCARİ

Geçen yıl yaşanan her alandaki büyümeye rağmen Avrupa Birliği karma ticari araç pazarı 2024'ün ilk çeyreğinde farklı sonuçlar verdi.

OTOBÜS

29-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenen 10. Busworld Türkiye Fuarı başarıyla tamamlandı.

OTOBÜS

6 metreden 21 metreye kadar sektörün en geniş ailesine sahip olan Otokar, fuarda yeni otobüsleriyle telematik çözümü Bus Monitor’ü de...

OTOBÜS

2025 Yılın Otobüsü Ödülü’nü seçmek için Avrupa çapından 25 jüri üyesi, 5 aday otobüsün testleri için Çekya’nın başkenti Prag’da bir...

OTOBÜS

Continental, Alman otobüs yayını Busplaner tarafından verilen “Uluslararası Busplaner Sürdürülebilirlik Ödülü’ne layık görüldü.

OTOBÜS

Daimler Buses, Temmuz 2024'ten itibaren zorunlu olacak AB Genel Güvenlik Yönetmeliği’ne (GSR) uygun teknolojileri İspanya’da tanıttı.

OTOBÜS

8 Nisan 2024 tarihinde 1947 yılından beri faaliyette olan Belçikalı köklü otobüs ve treyler üreticisi Van Hool'un iflas ettiği açıklandı.

AĞIR TİCARİ

Iveco Group, finansal sonuçlarıyla birlikte Şirketin Sermaye Piyasaları Günü'nde 2028 yılına kadar olan hedeflerini özetleyen yeni bir Stratejik Plan sundu.

AĞIR TİCARİ

MAN Truck & Bus SE’nin küresel çapta verdiği ‘Market of the Year’ (Yılın Pazarı) ödülü, üst üste dördüncü kez MAN...