Otobüs Haberleri

Otobüs haberleri ve güncel Otobüs gelişmeleri, Otobüs ile ilgili tüm video, Otobüs fotoğrafları ve Otobüs haberleri autoticari.com Ticari Araç Haberleri sitemizde


OTOBÜS

Daimler Buses, Temmuz 2024'ten itibaren zorunlu olacak AB Genel Güvenlik Yönetmeliği’ne (GSR) uygun teknolojileri İspanya’da tanıttı.

OTOBÜS

8 Nisan 2024 tarihinde 1947 yılından beri faaliyette olan Belçikalı köklü otobüs ve treyler üreticisi Van Hool'un iflas ettiği açıklandı.

AĞIR TİCARİ

Iveco Group, finansal sonuçlarıyla birlikte Şirketin Sermaye Piyasaları Günü'nde 2028 yılına kadar olan hedeflerini özetleyen yeni bir Stratejik Plan sundu.

AĞIR TİCARİ

MAN Truck & Bus SE’nin küresel çapta verdiği ‘Market of the Year’ (Yılın Pazarı) ödülü, üst üste dördüncü kez MAN...

AĞIR TİCARİ

3.392 kamyon 3.024 çekicinin satıldığı Türk ağır ticari araç pazarı üretime de olumlu şekilde yansıyarak 2 ayda pazarda yüzde 20’lik...

OTOBÜS

İlk TEMSA markalı aracı 1993 yılında kullanmaya başlayan Mesnevi Turizm, 15 yeni Maraton otobüsü filosuna ekledi.

OTOBÜS

Şehirlerarası otobüs filosunu yenilemeye devam eden Kâmil Koç, bu kapsamda 10 adet MAN Lion’s Coach alımı gerçekleştirdi.

OTOBÜS

MAN Truck & Bus, başta Lion's City E modeliyle Avrupa'da elektrikli otobüs pazarında yüzde 13,3'lük pazar payıyla lider oldu.

OTOBÜS

Servis taşımacılığının en büyük şirketi ALTUR Turizm, MAN’dan 35 adet MAN Lion’s Coach otobüsten ilk 20 adedini teslim aldı.

OTOBÜS

Son yıllardaki istikrarlı büyümesine devam eden TEMSA, ihracat gelirlerini 2022’ye göre yüzde 92’lik artışla 182 milyon dolara taşıdı.

OTOBÜS

MAN Türkiye A.Ş., Ankara fabrikasının çatısına kuracağı 6,9 MWp gücündeki güneş santraliyle yıllık elektrik tüketiminin yüzde 45’ini karşılayacak.

OTOBÜS

Kâmil Koç, 2024 yılında da devam etmeyi planladığı büyüme hedefleri doğrultusunda filosuna 10 adet TEMSA VIP Safir kattı.