Türkiye’den Avrupa’ya, Ortadoğu’ya ve Asya’ya lojistik hizmeti sunan HC Lojistik Multi Ride treylerlerin teslimat törenine; Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, HC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Cingöz ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek katıldı. 

Schmitz Cargobull Zirvede Gelecek Vizyonunu Paylaştı Schmitz Cargobull Zirvede Gelecek Vizyonunu Paylaştı

Teslimat töreninde konuşan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Tam 46 yıldır müşterilerimizi dinleyerek; yaptığımız her işe değer katıyor, en uygun koşulları sağlıyor, sürekli geliştiriyor ve üretmeye devam ediyoruz. Bunun yanı sıra sektörün değişen ihtiyaçları doğrultusunda en verimli ve en kaliteli çözümü sunmak için durmadan çalışıyor, yurt içi ve yurt dışında her sektörden müşterimizin rekabet gücünü artırıyoruz. Kayseri’nin öncü lojistik firmalarından HC Lojistik ile uzun yıllara dayanan başarılı bir iş birliği içerisindeyiz, daha uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum” açıklamalarında bulundu 

Tırsan ile iş ortaklarına hızlı ve kaliteli hizmet 
HC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Cingöz törende yaptığı konuşmada 15 yılı aşkın süredir karayolu, havayolu, demiryolu ve denizyolu gibi temel taşımacılık hizmetleri verdiklerini kaydetti. Geriye dönük lojistik, proje kargo taşımacılığı, intermodal taşımacılık ve fuar organizasyon taşımacılığı yaptıklarını açıklayan Cingöz, sözlerine şu şekilde devam etti; “Filomuza yeni katmış olduğumuz Tenteli Perdeli Multi Ride treylerleri, üzerlerinde bulunan çift seviyeli süspansiyon sistemi sayesinde filomuzdaki farklı lastik ve beşinci teker yüksekliklerine sahip çekicilerle kullanabiliyoruz bu da bizim için büyük avantaj. Ayrıca treylerde bulunan 236 farklı noktadan bağlantı yapmaya olanak sağlayan K-Fix yük güvenlik sistemi ve Code XL yük emniyet sertifikası sayesinde, operasyonlarımızı kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Böylece maksimum operasyonel verimlilik sağlıyor, yurt içi ve yurt dışındaki iş ortaklarımıza hızlı ve kaliteli hizmet sunabiliyoruz. 

Tırsan’ın satış sonrası hizmetlerine de dikkat çeken Hamit Cingöz, “Uzun yıllardır, Tırsan ile aramızda güçlü bir iş ortaklığı bulunmaktadır. Tırsan, sahip olduğu geniş servis ağı ve bünyesindeki güçlü ve deneyimli uzman kadrosu ile firmamıza her daim kaliteli, hızlı ve çözüm odaklı hizmetler sunmaktadır. Buda firmamız için oldukça memnuniyet verici” dedi. 

Editör: Akın Öcal