MAN, son teslimatını taşımacılık sektörünün önemli firmalarından SCSLOG Lojistik’e yaptı. Uluslararası taşımacılık sektöründe, başta İtalya olmak üzere Türkiye-Avrupa hattında komple, parsiyel ve gabari dışı taşımacılık hizmeti sunan SCSLOG Lojistik, yeni araç yatırımı kapsamında filosunu 2 adet MAN TGX 18.470 LL SA-U Optiview, 2 adet MAN TGX 18.470 LL SA-U ADR, 4 adet MAN TGX 18.470 LL SA-U özellikli çekici ile güçlendirdi. Firma, önümüzdeki süreçte 8 adet MAN TGX 18.470 LL SA-U Optiview çekici daha almayı hedefliyor.
Yeni araçlar, MAN’ın İstanbul İkitelli Tesisleri’nde gerçekleştirilen törenle firma yetkililerine teslim edildi. Teslimat törenine SCSLOG Lojistik’in sahibi Ahmet Çetinkaya, SCSLOG Lojistik Filo Yönetici Barış Altıparmak ile MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. adına Bölge Satış Yöneticileri Hakan Akgün ile Özgür Tutumlu katıldı.

Renault Trucks’ta İki Önemli Atama Renault Trucks’ta İki Önemli Atama

Törende sembolik MAN anahtarını teslim alan SCSLOG Lojistik’in sahibi Ahmet Çetinkaya, “Yüksek sektör tecrübemiz ve deneyimli kadromuz ile uluslararası kara taşımacılığında her seviyede entegre çözümler sunuyoruz. Hizmet anlayışımız sayesinde yıllardır hem ulusal hem de uluslararası markaların tercihi olmaya devam ediyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz bu hizmette, şüphesiz gerek üstün nitelikli araçları gerekse de satış sonrası sunduğu hizmet kalitesi ile bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan MAN markası, çok önemli bir yer tutuyor” dedi.

MAN Bölge Satış Yöneticisi Hakan Akgün ise yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Müşterilerimiz ile geliştirdiğimiz uzun soluklu iş birliklerimizin temelinde bu yaklaşımımız yatıyor. Karşılıklı güven üzerine inşa edilen bu yaklaşım, bizi ağır ticari araç sektöründe rakiplerimizden farklı kılmasının yanında, aynı zamanda işletmeler için de en önemli tercih sebebi yapıyor. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yine en ideal çözümlerimiz ve 7/24 hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.”

Editör: Akın Öcal