MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., düzenlediği teslimat törenleriyle 4 seyahat firmasına 3 adet Lion’s Coach ve 2 adet NEOPLAN Tourliner’ı teslim etti. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ve Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Ufuk Demirer tarafından yeni otobüsleri firma sahiplerine sembolik MAN anahtarı ile beraber teslim edildi.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, teslimatlarla ilgili; “MAN ve NEOPLAN otobüsleri, tasarımdan konfora, sürüş teknolojilerinden güvenliğe, sürdürülebilirlikten, yakıt tasarrufu ve düşük işletme giderlerine kadar birçok konuda fark yaratıyor. Otobüslerimizin bu nitelikleri ile yolcu, şoför, işletme ve çevre dostu çözümler sunuyoruz. Nitekim bu nitelikleri ile gerek MAN gerekse NEOPLAN otobüslerimiz, başta Lion’s Coach ve Tourliner olmak üzere birçok farklı alanda prestijli ödüller kazandı. Saha tecrübeleri ile de kendini gösteren otobüslerimizin üstün nitelikleri, satış ve satış sonrası hizmetler aşamalarında yarattığımız memnuniyet ile birleşince, sektörde MAN ve NEOPLAN otobüslerimize yoğun talep oluşuyor dedi.

Özlem Seyahat’e 2 MAN Lion’s Coach
Türkiye’de yolcu taşımacılığı alanında 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Özlem Seyahat, 2010 yılında başladığı MAN seyahat otobüsü yatırımlarına 2023 yılında da devam etti. Firma düzenlenen törenle filosuna 2 adet, MAN Lion’s Coach kattı. 
S Özlem Seyahat firması yetkilisi Hakan Aslan, “Sustainable Bus Award (Sby Award) ‘’Sürdürülebilir Otobüs Ödülü’’ kazanmış 2 adet 2023 model MAN Lion’s Coach otobüsü kattık. Ayrıca, modern tasarımları, konforlu, geniş ve rahat yolcu koltukları, yüksek güvenlik standartları, ekonomik yakıtı, işletme maliyetleri ve tesislerde görünümüyle MAN Lion’s Coach otobüsleri almak tercih nedenimiz olmuştur” açıklamasında bulundu.

Topçam Turizm’e 1 yeni Lion’s Coach 
Tokat’ın 62 yıllık güçlü firmalarından Topçam Turizm, filosunu gençleştirme amacıyla 1 adet MAN Lion’s Coach yatırımı yaptı. 1961 yılında 2 otobüs ile yola çıkan Topçam Turizm filosunu genç tutmaya devam ediyor. MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. nin Ankara Akyurt’taki Tesislerinde, Topçam Turizm Genel Müdürü Ömer Kesman ve şirket yetkilileri Aziz Yılmaz, Fatih Sahlep’e otobüsler teslim edildi.

Busplaner’dan Continental Otobüs Lastiklerine Ödül Busplaner’dan Continental Otobüs Lastiklerine Ödül

LLP Lojistik 1 Neoplan Tourliner
Yıllardır birçok firmanın personel tedariğini sağlayan LLP Lojistik de 2023 otobüs yatırımları kapsamında filosunu Neoplan Tourliner ile güçlendirdi. LLP Lojistik yetkilisi Yusuf Bilgin, “‘Aracımız sektörde örnek ve öncü olma hedefini taşıyan Efe Tur‘da sefer yapacak. Neoplan Tourliner tecihimizde modern tasarımı, konforlu, geniş ve rahat yolcu koltukları, yüksek güvenlik standartları, peronlarda, tesislerde, görünümü ile ilgi haline gelmiş standartları yüksek, ekonomik işletme maliyetli ve yollardaki modern görünümü, yolcu memnuniyeti ve müşteri hizmetleri nedeniyle tercih ettik” şeklinde konuştu.


Ağaçlı Motorlu Araçlar 1 Neoplan Tourliner

Filosunu MAN Neoplan Tourliner ile güçlendiren başka bir firma ise Aksaray merkezli Ağaçlı Motorlu Araçlar oldu. 2023 yılı seyahat otobüsü yatırımlarına MAN ile devam etme kararı alan firmanın, 1 adetlik NEOPLAN Tourliner otobüsünü törenle araç kaptanları teslim aldı.

Editör: Akın Öcal