Avrupa ve Kuzey Afrika ülkeleriyle Türkiye arasında lojistik çözümler sunan Bulung Logistics, çekici filosunu yeni araçlarla güçlendirdi. Son dönemim en önemli çekici yatırımlarrından biri olan 50 adet IVECO S-Way çekici ile ilgili değerlendirmede bulunan Bulung Logistics Türkiye Genel Müdürü Savaş Kasap, Türkiye’nin en hızlı büyüyen lojistik şirketlerinden biri olarak yeni çekicilerle birlikte şirketin özmal araç ve ekipman sayısının 700’e ulaştığını vurguladı. 

Kasap, IVECO S-Way çekicileri, yakıt tasarrufu, kabin konforu ve sürüş performansı özelliklerinden dolayı tercih ettiklerini belirtti. Söz konusu çekicilerin güvenlik ve verimlilik odaklı teknolojik donanımlarına da dikkati çeken Kasap, “ADR’li araçlar ile taşınması zorunlu olan yükler için IVECO S-Way çekiciler ile daha güvenli ve verimli hizmet sağlayarak müşterilerimize rekabet avantajı kazandıracağız.” dedi.

Azem Lojistik 21 Renault Çekici Yatırımı Yaptı Azem Lojistik 21 Renault Çekici Yatırımı Yaptı

Teslimat töreninde konuşan IVECO Otomotiv Genel Müdürü Rüştü Başargan, “Lojistik sektörünün en hızlı büyüyen firmalarından olan Bulung Logistics’e IVECO S-Way çekiciler ile katkı sunarak iş birliğimizi gelecek yıllarda da sürdürmek istiyoruz”  dedi.

IVECO Ağır Vasıta Satış Müdürü Çayan Tubay da “IVECO S-Way çekiciler, seri diferansiyel oranı ve 13 litrelik güçlü motor yapısıyla yakıt tasarrufu sağlıyor. Geniş kabin alanı ile de eşsiz bir konfor sunuyor.” diye konuştu. Tubay, Bulung Logistics’e teslim edilen 490 HP güce sahip IVECO S-WAY AS440S49T/FP-LT model araçların, diğer S-Way modellerinde olduğu gibi, iki yıl sınırsız full garanti ve 90 bin kilometrelik bakım aralıkları ile işletme giderlerini minimize ettiğini de söyledi.
Törene, Bulung Logistics Filo Yönetim Direktörü Ayşenur İspir ile Tır İşletme Müdürü Ergün Gengönül de katıldı.

Editör: Akın Öcal