Türkiye otobüs pazarına gireceğini duyuran ve bu yönde hazırlıklarını yapan IVECO BUS, 10 adet CROSSWAY modelini Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne teslim etti. 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne satın alınımını gerçekleştirdiği 10 adet CROSSWAY otobüsü ile Balıkesir kültür, sanat gezileri ile Sabiha Gökçen Havaalanı Balıkesir arasında yolcu taşımacılığından kullanılacağını belirtti.

Balıkesir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ı makamında ziyaret eden IVECO BUS ve IVECO Araç yetkilileri, yapmış oldukları bu iş birliğinden çok memnun olduklarını dile getirdi. 


IVECO Otobüs Asya Pasifik İş Birimi Başkanı ve Küresel Satış Sonrası Hizmetler Başkanı Marco Franza, Balıkesir'deki toplantıda şunları söyledi: "IVECO Group’un bir parçası olan IVECO BUS, küresel çapta büyüme tutkumuzu şimdi Türkiye pazarına girerek bir kez daha ortaya koydu. Sahip olduğu teknik avantajlarla ile müşteri ihtiyaçlarının tam anlamda örtüşmesi neticesinde CROSSWAY kesinlikle en doğru karar diyebilirim.  Balıkesir Belediyesi ile başladığımız Türkiye pazarı serüvenimize, IVECO BUS'un tüm ürün yelpazesi ile devam edeceğimize inanıyoruz. Pazarda yer alan farklı marka ve modellere göre sahip olduğu avantajlar sayesinde Türkiye'de her geçen gün daha da varlık gösterme kapasitesine sahip olan IVECO BUS, sürdürülebilirliğe olan güçlü bağlılığıyla aynı zamanda gelecekte daha sürdürülebilir bir ulaşım hizmetine katkıda bulunacak sıfır emisyonlu araçlarını da yakın zamanda pazara sunacak. Türkiye pazarında da göreceğimiz bu geniş ürün yelpazesi ile IVECO BUS, şüphesiz en çok tercih edilen toplu taşıma çözümleri arasında yer alacak. Balıkesir Belediyesi'nin öncü olduğu bu satın alma sonrasında Türkiye'de daha fazla IVECO BUS satışı göreceğimize inanıyorum."

Otokar Busworld’de 4 Yeni Aracını Sergiliyor Otokar Busworld’de 4 Yeni Aracını Sergiliyor


 

Editör: Akın Öcal