Otokar İhracat Haberleri

Otokar İhracat haberleri ve güncel Otokar İhracat gelişmeleri, Otokar İhracat ile ilgili tüm video, Otokar İhracat fotoğrafları ve Otokar İhracat haberleri autoticari.com Ticari Araç Haberleri sitemizde


OTOBÜS

Otokar, 2023'te otobüs ve midibüs pazarında toplam satış adediyle 15. üst üste Türkiye’nin en çok satış yapan markası oldu.

OTOBÜS

Otobüs pazarında 14 yıldır devam eden liderliğini bir basın toplantısıyla açıklayan Otokar, sektördeki 60. yılına yenilikleri tanıtarak girdi. 

OTOBÜS

İtalya otobüs pazarının güçlü oyuncularından biri olan Otokar, pazarın önde gelen iki firmasından 148 adet araç siparişi aldı.

OTOBÜS

Otokar, Gürcistan İçişleri Bakanlığı'nın açtığı 30 adet otobüs ihalesini kazanmasının ardından, araçları kısa süre içinde teslim etti. 

OTOBÜS

Otokar, yılın en büyük otobüs ihracatı anlaşmalarından birini Çekya ile yaparken, 90 adet Doruk otobüsün teslimatına 2023 yılı ilk yarısında...

AĞIR TİCARİ

Yılın ilk yarısında 4 yeni araç lansmanı yapan Otokar, 6 aylık finansal sonuçlarına göre cirosunu geçen yılın aynı dönemine kıyasla...

HAFİF TİCARİ

Otokar, Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından düzenlenen “İhracatın Şampiyonları Ödülleri”nde gümüş kategoride ödül aldı.