Erşenler Tarım’ın Bigadiç’teki tesisinde gerçekleştirilen teslimat törenine şirket ortakları Mehmet Erdoğan, Ali Topuz ve Hüseyin Şenoğlu ile Lokman Koçaslan Otomotiv Satış Temsilcisi Melih Kazi katılım sağladı.

Erşenler Tarım Ortağı Mehmet Erdoğan teslimat töreninde: “Kuruluş yılımız olan 2003 yılından beri ilk günden itibaren hem hizmet kapasitemizi, hem de ürün gamımızı geliştiriyor, her geçen gün üzerine koyarak ilerliyoruz. Müşterilerimiz ve piyasanın talepleri doğrultusunda en yüksek kalite ürünü, en uygun fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz. Yüksek kalite anlayışını temel alan bir firma olarak,
tüm iş ortaklıklarımızda bu konuya dikkat ediyoruz. Bu nedenle hem kalitesi, hem güvenilirliği hem de verimliliği açısından sınıfının en iyilerinden olan MAN ile çalışıyoruz. Bunun yanı sıra hem satış, hem de satış sonrası hizmetlerde ihtiyacımız olan tüm desteği eksiksiz bir şekilde bizlere sunan Lokman Koçaslan Otomotiv’e teşekkür ederiz.” dedi.

Renault Trucks’ta Satış Sonrasına Yeni  Yönetici Renault Trucks’ta Satış Sonrasına Yeni  Yönetici

Lokman Koçaslan Otomotiv Satış Temsilcisi Melih Kazi ise şunları söyledi: “Lokman Koçaslan Otomotiv olarak müşterilerimizin çözüm ortağı olmak, müşterilerimizin operasyonel maliyetlerini en aza indirgemek ve en kaliteli hizmeti vermek bizlerin temel amacı. Tüm bu amaçlar doğrultusunda, Bigadiç’in başarılı firmalarından olan Erşenler Tarım ile yapmış olduğumuz işbirliği bizler için çok değerli. Kendilerine teşekkür ediyor, araçlarımızın kendilerine hayırlı, uğurlu olmasını diliyoruz.”

Editör: Akın Öcal