Dev Otobüs ve Treyler Üreticisi İflas Etti Dev Otobüs ve Treyler Üreticisi İflas Etti

IVECO BUS, İspanya'daki ilk E-WAY elektrikli otobüslerini teslim etti. Yeni otobüsler Sevilla'nın Şehir İçi Ulaşım (TUSSAM) filosunun daha sürdürülebilir olmasına katkı sağlarken kentin hava kalitesini artırmaya katkıda bulunacak. 
IVECO BUS Satış ve Ürün Müdürü Stéphane Espinasse konuya ilişkin şöyle konuştu: "İspanya'daki E-WAY otobüslerinin ilk teslimatından ve İspanya’nın Başkenti’nde E Way elektrikli otobüslerimizle Sevilla sakinlerinin yaşam kalitesini artırmaya yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz." 

E-WAY serisi, pürüzsüz, sessiz, titreşimsiz sürüş ve hızlanmayla hem sürücüler hem yolcular için son derece konforlu bir deneyim sunuyor

E-Way, CCS2 Combo soketi sayesinde depoda dört saatten daha kısa sürede şarj olabiliyor ve günlük çalışma görevini yerine getiriyor. E-WAY serisinde bulunan yeni IVECO ON telematik hizmetleri, toplu taşıma araçlarının ve operatörlerin Toplam Sahip Olma Maliyeti, kullanılabilirlik yönetimi, emniyet ve güvenlik açısından gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlandı. 
Geniş IVECO ON Filo Yönetimi araç içi hizmet yelpazesi, elektrikli otobüslerin çekiş gücü ve akülerinin durumuna kadar kapsamlı bir hizmet sunar.

Performans özelliklerinin yanı sıra, 484 otobüsten oluşan TUSSAM filosuna katılan beş gece şarjlı 12 metrelik elektrikli otobüs, kör noktaları azaltarak sürüş konforunu arttırıyor ve geleneksel dış aynaların yerini alan bir kamera dikiz sistemiyle dikkat çekiyor. 

Editör: Akın Öcal