DAF Trucks yetkili satıcısı Bursa Ağır Vasıta Teslimat tarafından teslim edilen araçların teslimat törenine, Akran Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Korkmaz, Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Ahmet Uğur, Satış Müdürü Fahri Bayram’ın yanı sıra Akran Lojistik çalışanları da katıldı. 

Cumhuriyet’in 100. Yılını özel çekici Akran Lojistik filosunda
Akran Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Korkmaz, törende yaptığı konuşmada şunları söyledi; "Bugün, Akran Lojistik olarak, işimizdeki kalitemizi daha da artıracak olan bu teslimatı kutlamak için bir aradayız. Bursa Ağır Vasıta'nın sunduğu güvenilirlik ve yüksek hizmet kalitesi, bizim için çok değerli. Bursa Ağır Vasıta’dan almış olduğumuz 8 adet XF 480 ve 1 adet XG+ 530, lojistik operasyonlarımızı daha da güçlendirecek. DAF’ın Cumhuriyetimizin 100. yılına özel olarak hazırladığı ve oldukça sınırlı sayıda üretilmiş olan XG+ 530’u filomuza dahil etmiş olmanın gururunu yaşamaktayız. Bursa Ağır Vasıta'dan aldığımız hizmetten son derece memnun kaldık ve bu işbirliğini sürdürmeyi dört gözle bekliyoruz."

Volvo Trucks’ın Verimli Aero Serisi Türkiye’de Tanıtıldı Volvo Trucks’ın Verimli Aero Serisi Türkiye’de Tanıtıldı


 
Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Ahmet Uğur ise Avrupa’nın en çok satan çekici markası olan DAF’ın gücü ve dayanıklılığının lojistik sektöründe önemli bir oyuncu olan Akran Lojistik'in gücüne güç katacağını vurguladı. Uğur sözlerine şöyle devam etti: “Yüksek performansa ve verimliliğe sahip yeni nesil motor bloğu, yüksek sürüş konforu ve gelişmiş sürüş destek sistemleri ile öne çıkan DAF araçları, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak adına sektörün en güçlü markalarından biri. Filo genişletme sürecinde DAF ve Bursa Ağır Vasıta’ya güvenen Akran Lojistik’e teşekkürlerimizi iletiyor, kendileriyle uzun süredir devam eden ilişkilerimizin artarak büyümesini diliyoruz."

Editör: Akın Öcal