Iveco Group’da Yeni CEO Olof Persson Olacak Iveco Group’da Yeni CEO Olof Persson Olacak

Türkiye’nin önde gelen havalimanı transfer şirketlerinden olan 7 24 Transfer, 2024 araç yatırımları kapsamında filosunu 15 adet MAN TGE ile güçlendirdi. Firma, satın aldığı araçların ilk kısmı olan 8 adet MAN TGE’yi törenle teslim aldı. MAN’ın Antalya Meçikoğulları Bayii’nde gerçekleştirilen teslimat törenine 7 24 Transfer şirketi ortakları Hilmi Uzel ve Serkan Günaydın ile birlikte MAN Hafif Ticari Araçlar ve İkinci El Satış Direktörü Cumhur Kutlubay katıldı.

Teslimat töreninde konuşan şirket ortaklarından Hilmi Uzel, “Havalimanlarında servis ve özel araç transfer hizmeti sunan ülkemizin sektörümüzün lider firmalarından bir tanesiyiz. 7 24 Transfer olarak, yolcularımıza her zaman en iyi hizmeti sunma amacıyla çalışıyoruz. Bunun için de kaliteli ve konforlu araçları seçmeye gayret ediyoruz. Yeni MAN TGE’ler de konfor, dayanıklılık, güvenlik ve satış sonrası hizmetler ile aradığımız tüm özellikleri fazlasıyla sunuyor. Bu yüzden de yeni araç yatırımımızda MAN TGE’yi seçtik” diye konuştu.

Serkan Günaydın da yeni aldıkları araçları özellikle tatil yörelerindeki farklı lokasyonlarda kullanacaklarını açıkladı. 
MAN Hafif Ticari Araçlar (HTA) ve İkinci El Satış Direktörü Cumhur Kutlubay ise, MAN TGE’lerin Akdeniz ve Ege bölgelerindeki turizm firmalarından son dönemde büyük ilgi gördüğünü ifade etti.

Editör: Akın Öcal