MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., yurt içinde ve yurt dışında; petrol, lojistik, gıda, madencilik ve medikal sektörlerinde faaliyetlerini sürdüren Volkan Group’a 21 adet ‘2021 Yılın Kamyonu’ ödüllü MAN TGX çekici teslim etti.  

1966 yılında kurulan Volkan Group’un Gaziantep’teki tesislerinde düzenlenen teslimat törenine MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara, Bölge Satış Koordinatörü Ali Tuğrul Aykın ile Volkan Group Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Çeker ile çalışanları katıldı. 

Ford Trucks’ın Türkiye’deki En Büyük Servisi Mersin’de Açıldı Ford Trucks’ın Türkiye’deki En Büyük Servisi Mersin’de Açıldı

Teslimat töreninde konuşan Volkan Group Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Çeker, MAN ile çalışmaktan memnun olduklarını belirterek, şunları söyledi: “Volkan Group olarak, hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin ilk tercihi olma hedefiyle çıktığımız yolda, bugün Türkiye merkezli uluslararası petrol satışı ve nakliyesi yapan şirket konumunda bulunuyoruz. Hedeflerimize yürürken de bizi daha ileriye taşıyacak, bize güç katacak güvenilir çözüm ortakları ile çalışmaya gayret ediyoruz. MAN markası da ağır ticari araç sektöründe başarısıyla fark yaratmış küresel bir marka. Dolayısıyla hem araç hem de hizmet kalitesine güveniyoruz. O yüzden de araç yatırımımızda MAN’ın ödüllü çekicilerini tercih ettik.”

MAN Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara ise, “Volkan Group gerek faaliyet alanı çeşitliliği gerekse de bu alanlarda ortaya koyduğu başarılı hizmet anlayışı ile fark yaratmış ülkemizin önemli gruplarından bir tanesidir. Onların büyüme hedeflerine yürürken, MAN’ın araç ve hizmet kalitesine güven duymaları bizler için ayrı bir mutluluktur. Müşterilerimiz ile geliştirdiğimiz uzun soluklu iş birliklerimizin temelinde de bu yaklaşımımız yatıyor. Karşılıklı güven üzerine inşa edilen bu yaklaşım, bizi ağır ticari araç sektöründe rakiplerimizden farklı kılmasının yanında, aynı zamanda işletmeler için de önemli bir tercih sebebi yapıyor” dedi.

Sara, sözlerini şöyle tamamladı: “Bugün uzun yıllardır birlikte çalıştığımız Volkan Group ile iş birliğimize yeni bir halka da,ha eklemekten çok mutluyuz. Yeni IToY 2021- Yılın Kamyonu ödülü sahibi MAN TGX çekicilerimizin kendilerine hayırlı olmasını diliyorum.”
 

Editör: Akın Öcal