Lojistik sektörünün yatırımlarının devam ettiği dönemde Tırsan, Adapazarı fabrikasında müşteri teslimatlarına ara vermiyor. Tırsan’ın Say Global Logistic’e gerçekleştirdiği teslimat törenine; Say Global Logistic Genel Müdürü Bekir Say, Filo Müdürü Murat Say, Finans Müdürü Gökhan Say, Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç ve Satış Temsilcisi Can Acar katılım gösterdi.

Say Global Logistic Genel Müdürü Bekir Say, teslimat töreninde Tırsan’ın Türkiye’nin lider üreticisi olarak hem kendilerine hem de müşterilerine güven verdiğini kaydederek, “Tırsan’ın sektördeki en sağlam ve en güvenilir treylerleri üretiyor. Tırsan kalitesinin başka hiçbir markada olmadığını biliyoruz ve bu kaliteden dolayı treyler yatırımımızı Tırsan’a yapıyoruz. Bunun yanı sıra Tırsan ürünlerinin başarılı performansı, yüksek ikinci el değeri, firmamıza sağladığı kaliteli, hızlı satış sonrası hizmetler ve Tırsan’a duymuş olduğumuz sonsuz güven, yatırımlarımızda ilk tercihimiz olarak Tırsan markasını seçmemizde büyük rol oynamaktadır” dedi.

Şirketlerinin yurt dışı, yurt içi, intermodal ve ADR’li taşımacılık yaptığını kaydeden Bekir Say, ”Mottomuz tam zamanında sürdürülebilir kaliteli lojistik hizmetidir. İşte tam bu noktada Tırsan devreye giriyor. Gerek araçlarının güvenli taşıma garantisi gerekse araçların düşük işletme maliyeti ile Tırsan bize büyük katkı sağlıyor. ’Son alınımı yapmış olduğumuz, Multi Ride araçlarının sahip olduğu çift süspansiyon sistemiyle ayarlanabilir beşinci teker yüksekliği sayesinde filomuzda bulunan tüm çekicileri ayırt etmeden tüm taşımalarımızda kullanabiliyoruz. Bu da bizim için çok büyük avantaj. Tırsan ile yıllardır sürdürdüğümüz başarılı iş birliğini ileriki yıllarda da artırarak devam ettireceğiz” açıklamalarında bulundu.

İmsan Grup 60 Yeni Tenteli Tırsan Treylerle Filosunu Güçlendirdi İmsan Grup 60 Yeni Tenteli Tırsan Treylerle Filosunu Güçlendirdi

Tırsan araçları hakkında bilgi veren Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç, “Tırsan olarak, 46 yıldır müşterilerimizin ihtiyaçları için geliştiriyor, üretiyor ve 70’ten fazla ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. Tırsan Perdeli Multi Ride araçlarımız farklı çekicilerle de kullanım olanağı sağlayan, çok fonksiyonlu süspansiyon özelliğine sahip. Bu sayede iş ortağımız, taşımalarında çekici ayırt etmeden taşımalarını yapabilecek. Ayrıca, aracın sahip olduğu yükün emniyetli şekilde taşınabilmesi için, televre üzerindeki her biri 2,5 ton kapasiteli toplam 236 farklı noktadan bağlantı yapmaya olanak sağlayan K-Fix yük güvenlik sistemine ve Code XL yük emniyet sertifikasına sahiptir. Türkiye’nin en geniş servis ağına sahip olduklarının da altını çizen Erkoç,” Tırsan, yurt içi ve yurt dışında   597 yetkili servisi ile tamir, bakım ve yedek parça satış hizmeti vermektedir. Uluslararası nakliye yapan Say Global Logistic, yurt dışı operasyonlarında olduğu gibi Türkiye operasyonlarında da her konuda desteklemeye devam edeceğiz” dedi. 

Editör: Akın Öcal