Krone Avusturyalı Treyler Üreticisi Schwarzmüller’i Alıyor Krone Avusturyalı Treyler Üreticisi Schwarzmüller’i Alıyor

Hüseyinoğulları Nakliyat 1 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus ve 2 adet Kässbohrer Hafif Açık Kasa Platform treyler yatırımı gerçekleştirdi. Tırsan’ın gerçekleştirdiği teslimat törenine; firma sahipleri İbrahim Elsüer, Selçuk Elsüer, Mustafa Elsüer ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek katılım gösterdi.

Teslimat töreninde açıklamada bulunan firma sahibi İbrahim Elsüer; “Firmamız, yurt içinde kuru yük ve ham madde taşımacılığı alanında müşterilerine lojistik hizmeti vermektedir. Hedefimiz, müşterilerimize kaliteli hizmet vermek ve tüm ihtiyaçlarını zamanında eksiksiz karşılamaktır. Bu doğrultuda Tırsan’ın treylerleri ihtiyaç duyduğumuz her şeyi tam anlamıyla karşılıyor, filomuz daha da güçleniyor ve operasyonel işlerimiz daha da hız kazanıyor. Yapmış olduğumuz son yatırımda Tırsan’ı tercih etmemizdeki en önemli etkenler, araçların sağlamlığı, kullanım kolaylığı, yerli ürün olması ve satış sonrası hizmetlerinden çok memnun kalmamızdır” dedi.

Teslimat töreninde Hüseyinoğulları Nakliyat’a teslimatı yapılan Tırsan araçları hakkında bilgi veren Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek, “Müşterimizin Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus aracını özellikle tercih etme nedeni, araçta bulunan patentli K-Fix sistemi sayesinde, yüklerini güvenli şekilde taşıyor olabilmeleridir. Öte yandan Perdeli Maxima Plus ve Hafif Açık Kasa Platform araçlarının şasi ve çelik aksamlarının çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalı oluşu sayesinde araç, 10 yıl pas yürümezlik garantisi altındadır. Hüseyinoğulları Nakliyat’ın filo yatırımında yine Tırsan’ı tercih etmesinden büyük memnuniyet duyuyor ve başarılı iş birliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus T.SCS X+ 
Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus, patentli K-Fix sistemiyle güvenli taşımacılık sunuyor. Üzerindeki her biri 2,5 ton kapasiteli toplam 236 adet yük bağlama noktası sayesinde, 500’den fazla yükleme kombinasyonu sunan Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus’ın üst yapısı ve perdeleri Code XL standartlarına yüzde 100 uyum sağlıyor.

Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus, 2.800-2.850-2.900 -2.950 -3.000 mm iç net opsiyonu ile maksimum yükleme imkânı sunuyor ve yükleme esnasında 500 mm ekstra kaldırma özelliği ile operasyonel hız ve verimlilik avantajı sağlıyor.
Ayrıca, 7,200 kg forklift aks yüküne dayanımlı taban özelliği ile Tenteli Perdeli Maxima Plus, şasi ve çelik aksamlarının çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalı oluşu sayesinde ürünleri 10 yıl pas yürümezlik garantisi altına alıyor.

Kässbohrer Hafif Açık Kasa Platform 
Türkiye’nin en çok satılan Hafif Açık Kasa Platform aracı, ekstra güçlü şasi yapısı ile paletli yük, uzun ve düz yükler, inşaat malzemeleri, vinç, tomruk ve çelik yapı taşımalarında tercih ediliyor. 

Talebe bağlı olarak EN 12642 Code XL Sertifikası ile de sunulan Hafif Açık Kasa Platform ürünü, 6 ton'un altında boş ağırlığı ile, pazardaki en hafif ürün olarak öne çıkıyor. 
Şasisinde kullanılan yüksek mukavemetli çelik ve kross yapısı sayesinde standart tenteli şasisinden üretilen platformlara oranla daha yüksek yük dayanımı sağlayan model, 200 mm'lik deveboynuna sahip ve Plywood tabanı ile 5.460 noktasal yük dayanımı sunar. 

Editör: Akın Öcal